• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. PAROS

    ΕΡΕΙΠΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗTHΡΙΟΥ vs ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ

    Θα παρακαλούσα από άτομα προχωρημένα σε εμπειρία να μου απαντήσουν στο απλό ερώτημα/έρευνα= Τι θα προτιμούσατε να βάλετε στην πόλη σας για περισσότερο όφελος; ΕΡΕΙΠΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗTHΡΙΟΥ vs ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ; Στο πρώτο έχεις βοήθεια μπόνους γειτόνων. Αυτό το μπόνους έρχεται σε ΟΛΟΥΣ τους γείτονες...
  2. PAROS

    ΒΟΥΝΟ.....

    Παρακαλώ πληροφορίες για το Βουνό (πως χτίζεται, αναβαθμίζεται κλπ.) που βρίσκεται βόρεια και εκτός του χάρτη της πόλης μας που μπορώ να βρω;;; Ευχαριστώ!
  3. PAROS

    ΠΟΝΤΟΙ ΓΝΩΣΗΣ

    Έχω προσέξει πως όταν αγοράζεις Πόντους γνώσης ο αμέσως επόμενος Πόντος είναι κάτι τι πιο ακριβός από τον προηγούμενο που έχεις πάρει. Το ίδιο συμβαίνει και με τα υλικά όταν αγοράζεις. ΟΜΩΣ παρατήρησα ότι την ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ενώ τα υλικά ξεκινάνε πάλι από το ΑΡΧΙΚΟ ποσόν που έχουν στην αγορά και...
  4. PAROS

    ΜΑΓΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ

    Όταν ξεκίνησα το παιχνίδι είπα να αγοράσω την Μαγική Κατοικία. Την αναβάθμισα κάποια στιγμή και στο Επίπεδο 2 και διαπιστώνω τώρα το εξής: Αν την αναβαθμίσω το Επίπεδο 3 θα πρέπει να δώσω 320 διαμάντια και να μου αυξήσει τον πληθυσμό από 170 --> 250. Αν όμως πάω στα Κτίρια να αγοράσω μία...
Κορυφή