• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Με άλλο ένα event να πλησιάζει στο τέλος του, και πάλι δεν έγινε απολύτως τίποτα για να λυθεί το πρόβλημα. Εδώ και ένα χρόνο σχεδόν γράφω για το θέμα: στην υποστήριξη, στο φόρουμ. Το αποτέλεσμα το ίδιο πάντα: απόλυτο μηδέν. Επιτέλους ή λύστε το ή βρείτε άλλο τρόπο, ώστε να παίζω με τους...
  2. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Εγώ πάντως βλέπω αυτό στις ρυθμίσεις (δεν τις έχω αλλάξει):
  3. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Και φυσικά, σιγά μην ασχοληθεί κανείς με το θέμα. Για ακόμη ένα event, πάλι το ίδιο πρόβλημα, πάλι δεν πήρα τίποτα. Μιλάμε για το απόλυτο "γράψιμο".
  4. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Και για ακόμη ένα event, το πρόβλημα παραμένει, παρά τις συνεχείς επικοινωνίες κάθε φορά με την υποστήριξη. Πολύ απογοητευτική η αντιμετώπιση του συγκεκριμένου θέματος... Και πολύ εκνευριστικό, να ξεκινάω κάθε φορά σε σχέση με τους υπόλοιπους με μειονέκτημα... Άντε να το "μαλακώσω" λίγο αυτό...
  5. [Aπορρίπτεται] Κοινοποίηση Γνώσης

    Το έλεγα για πλάκα κι εγώ χθες, αλλά μήπως έχει βάση; Γιατί σήμερα εμφανίστηκαν κανονικά.
  6. [Aπορρίπτεται] Κοινοποίηση Γνώσης

    Ούτε και σε μένα αλλά και στους υπόλοιπους της συντροφιάς μου.
  7. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Όχι, δεν έχω διπλό λογαριασμό και δεν είχα ποτέ. Απλά κάποια στιγμή καταργήθηκε το αρχικό e-mail που είχα δηλώσει και αναγκαστικά έβαλα καινούριο (το έχω αναφέρει πολλάκις στην υποστήριξη), νομίζω από τότε ξεκίνησε το πρόβλημα.
  8. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Επειδή είναι σχετικό, το συνεχίζω. Εδώ και αρκετούς μήνες (από τα event του Αυγούστου και μετά) έχει σταματήσει να μου έρχεται το συγκεκριμένο mail. Τις προηγούμενες φορές που "ενόχλησα" την υποστήριξη, μου πιστώσανε εκ των υστέρων το δώρο, χωρίς ωστόσο να επιλυθεί το πρόβλημα. Αυτή τη φορά δεν...
  9. [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Εκ πρώτης άποψης φαίνεται καλή ιδέα, μένει να το δούμε στην πράξη. Προσωπικά έχω πάψει εδώ και πολύ καιρό να ασχολούμαι με τις επαναλαμβανόμενες αποστολές, είναι τελείως αδιάφορες πια (το να κερδίσω νομίσματα και προμήθειες μου είναι τελείως άχρηστο). Οπότε είναι προς καλή κατεύθυνση.
  10. [Feedback] Συζήτηση για τις νέες ενημερώσεις στις Περιπέτειες Συντροφιάς

    Πολύ καλές οι αλλαγές. Τέρμα επιτέλους στο άγχος μη μαζέψουμε κατά λάθος καμιά 48ωρη ή 24ωρη και πάει στράφι! Ή να σταματάμε κάθε τρεις και λίγο να μαζεύουμε εμβλήματα. Λίγο να βελτιωνότανε και τα δώρα, θα έδιναν άλλη πνοή στις περιπέτειες.
  11. [Διορθωμένο] Γενικό (;) πρόβλημα του παιχνιδιού

    Γεια σας. Δεν ξέρω αν είναι το σωστό μέρος να το ποστάρω αλλά φαίνεται ότι το πρόβλημα είναι γενικό: από το απόγευμα, τουλάχιστον από τις 6 και μετά, υπάρχει μεγάλη δυσκολία σύνδεσης με το παιχνίδι. Μέσω υπολογιστή είναι σχεδόν αδύνατο να μπω (έχω δοκιμάσει με 3 browser, chrome, firefox, edge...
  12. [Feedback] Αλλαγές στο Τουρνουά

    Αφού πέρασαν μερικά τουρνουά, νομίζω έχω αποκρυσταλλωμένη άποψη πλέον. Για μένα προσωπικά και τον τρόπο που έπαιζα ήταν θετική η αλλαγή. Επειδή έπαιζα αρκετά στο "χειροκίνητο", το όφελος στο χρόνο που πλέον απαιτείται είναι μεγάλο. Οπότε από ένα minimum 2000 πόντων που είχα στα τουρνουά, έχω...
  13. [Feedback] Το Προσκύνημα των Μάγων

    Υπάρχουν όμως νομίσματα και προμήθειες. 9 σεντούκια άνοιξα σήμερα, τα 6 έδωσαν προμήθειες και νομίσματα. "Υπέροχα" δώρα, για άλλη μια φορά...
  14. [Feedback] Το Προσκύνημα των Μάγων

    Ούτε σε μένα έχει βγάλει.
  15. [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.108

    Όπως βλέπω, μετά την ενημέρωση, χειροτέρεψαν ακόμη περισσότερο τα πράγματα. Επίσης, μια από τις πιο χρήσιμες κατασκευές (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα), η αναβάθμιση μονάδας που εξαπολύθηκε, φαίνεται να εμφανίζεται όλο και σπανιότερα. Προσωπικά, η τελευταία φορά που μου εμφανίστηκε ήταν...
  16. Αναμόρφωση χάρτη-απομάκρυνση ενεργών παικτών

    Δεν εννοούσα ότι μετακινήθηκα λόγω του μηνύματος (ίσως φάνηκε έτσι βέβαια). Πάντως δε μπορώ να πω ότι είδα καμιά φοβερή διαφορά στην κατάσταση, μάλλον ο αλγόριθμος για τη μετακίνηση δεν είναι και πολύ αποδοτικός...
  17. Αναμόρφωση χάρτη-απομάκρυνση ενεργών παικτών

    ΟΚ, με το που έγραψα το μήνυμα, μετά από λίγο μετακινήθηκα κι εγώ (για πρώτη φορά). Να δούμε και την καινούρια γειτονιά....
  18. Αναμόρφωση χάρτη-απομάκρυνση ενεργών παικτών

    Είπα να μη γκρινιάξω, αλλά δεν άντεξα τελικά, καθώς η κατάσταση συνεχίζεται. Τις τελευταίες μέρες υπήρξε στη γειτονιά μου μαζική απομάκρυνση παικτών, μεταξύ των οποίων και πολλοί ενεργοί. Τοποθετήθηκαν κάποιοι νέοι, αλλά υπάρχουν τουλάχιστον 50 κενές θέσεις (όπως τις μέτρησα σήμερα τουλάχιστον)...
  19. [Feedback] Σύναξη των Λατρειών του Φοίνικα

    Επιφυλάσσομαι να ολοκληρώσω πρώτα το event, αλλά η εντύπωση που μου έχει αφήσει ως τώρα είναι μάλλον απογοητευτική. Στο μόνο θετικό βρίσκω κι εγώ τις ενισχύσεις στρατού, παρόλο που δεν αφορά όλες τις μονάδες (και μάλιστα οι 2 από τις 3 που δίνει, προσωπικά δε με ενδιαφέρουν). Για το ότι στα...
  20. [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.101

    Πολύ χρήσιμη προσθήκη, ειδικά με τον τρόπο που γίνεται για τα μέλη της συντροφιάς (όχι τόσο εύχρηστο για την περίπτωση των γειτόνων, όπου θα προτιμούσα να μη χρειάζεται να επισκεφτώ την πόλη για να δω τη λίστα των θαυμάτων. Αλλά και πάλι είναι βελτίωση σε σχέση με πριν). Μια παρατήρηση ωστόσο ως...
Κορυφή