• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Στρεβλώσεις και αθεμιτος ανταγωνισμος

    Καλησπέρα ειναι απαράδεκτο αυτο που συμβαίνει εδω και παρα πολυ καιρο και θεωρω οτι πρεπει να γινει μια προσπάθεια διορθωσης αυτων των στρεβλώσεων. Μετα την εισαγωγή του σετ της βιβλιοθήκης του σεληνόλιθου στο παιχνιδι οσοι παραγουμε κομμι, βισμουθιο και παπυρο ειμαστε υποχρεωμενοι να μειώσουμε...
  2. Αναβαθμίσεις στο νεο κεφάλαιο

    Καλησπέρα σας! Ανοιξα του προηγμενους ανιχνευτες στο νεο κεφαλαιο, μεχρι τωρα με το που ανοιγαν σου εδινε τις αναβαθίσεις των μαγικων εργαστηριων και κατοικιων και φυσικα των υπολοιπων κτιριων (σετ-κτιρια). Τωρα μου βγαζει οτι πρεπει να κανω ερευνα και με πηγαινει στη Αιθουσα του συμβουλίου...
  3. Θεμα για τα τουρνουά

    Υπάρχει ενεργό θέμα για το τουρνουά και δεν μπορώ να το βρω;
  4. Δώσε 3 εμπορικές προσφορές.

    Καλησπέρα. Έχω μια αποστολή που μου ζητάει να δώσω 3 εμπορικές προσφορές. Ενώ έχω δώσει και μου έχει μετρήσει τις δυο προσφορές δεν λέει να μετρήσει την τρίτη προσφορά. Έχω δοκιμάσει να πουλήσω ατσάλι, έχω αγοράσει από τον έμπορο και έχω δεχτεί και προσφορές από την αγορά αλλά και πάλι τίποτα...
Κορυφή