• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Στρεβλώσεις και αθεμιτος ανταγωνισμος

    Καλησπέρα ειναι απαράδεκτο αυτο που συμβαίνει εδω και παρα πολυ καιρο και θεωρω οτι πρεπει να γινει μια προσπάθεια διορθωσης αυτων των στρεβλώσεων. Μετα την εισαγωγή του σετ της βιβλιοθήκης του σεληνόλιθου στο παιχνιδι οσοι παραγουμε κομμι, βισμουθιο και παπυρο ειμαστε υποχρεωμενοι να μειώσουμε...
  2. [Feedback] Αλλαγές στο Τουρνουά

    Ήθελα και εγω να παιξω πρωτα και να δουλεψω το τουρνουα ωστε να εχω άποψη για τις αλλαγες, πράγματι με το νεο σύστημα δωσατε την δυνατοτητα ωστε να ξεκινησουν να περνουν το 10 σεντουκι και μικροτερες συντροφιες που μεχρι τωρα τους ηταν αδιανοητο να σκεφτουν οτι θα φτασουν μεχρι εκει. Ομως το...
  3. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Τι προτάσεις να κανεις ειναι απιστευτο αυτο που συμβαινει, ακομη και οι αέναες αποστολες ειναι απαραδεκτες ανα μια ζητά εξερευνηση επαρχιας ή ερευνα τεχνολογιας, περιμενεις 3 ημερες 20 κορδελες. Συγχαρητηρια για το σχεδιασμο του χριστουγεννιατικου δρωμενου το καταφεραν να τον κανουν τραγελαφο,να...
  4. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Παιζω πανω απο 2 χρονια αυτο το παιχνιδι , μου αρεσει και το εχω αγαπησει. Οταν γραφω σχολια για κατι προσπαθω να αιτιολογησω και να εξηγησω το ειδος του προβληματος που μου δημιουργει αυτον τον αρνητισμο στο παιχνίδι. Με αυτο τον τροπο θεωρω οτι βοηθαω λιγο πιο εποικοδομητικα ωστε στο μετρο του...
  5. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Δεν ξερω αλλα πάλι μια εμπλοκή υπάρχει στις αποστολές του ιβεντ, πάλι βλεπουμε την επανάληψη αποστολών. Η δε αποστολη με τα 3 ξορκια εχει αποδειχτεί μεγαλος βραχνάς. Μεχρι τωρα μου εχει βγει 3 φορες, χωρίς τουρνουά να τρεχει ειναι απλα τραγικό, πρεπει να κανεις συνεχεια χρήση μειωσης χρονου...
  6. Αναβαθμίσεις στο νεο κεφάλαιο

    Καλησπέρα σας! Ανοιξα του προηγμενους ανιχνευτες στο νεο κεφαλαιο, μεχρι τωρα με το που ανοιγαν σου εδινε τις αναβαθίσεις των μαγικων εργαστηριων και κατοικιων και φυσικα των υπολοιπων κτιριων (σετ-κτιρια). Τωρα μου βγαζει οτι πρεπει να κανω ερευνα και με πηγαινει στη Αιθουσα του συμβουλίου...
  7. [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Καλησπέρα, ελπίζω αυτη η εξισορρόπηση να κάνει λίγο καλύτερα τα πράγματα αλλα φοβάμαι οτι θα γίνουν χειρότερα γιατι και εγω αν και ειμαστε στις πρώτες μέρες ήδη κουράστικα με τις συνεχόμενες αποστολές ατμών οραμάτων, αποσπάσματα ξορκιών και ξανά ατμούς οραμάτων. Και ας γραψω την ακολουθία που...
  8. [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Καλησπέρα στον απόηχο του 1ου Πύργου της αιωνιότητας και πιο ήρεμος πια μετα απο το σοκ που υπέστην απο την εξαφάνιση του στρατού μου μπορώ να γραψω τον επίλογο της εμπειρίας μου. Ξέρω οτι εργάστηκαν μήνες για να μας δώσουν αυτο το αποτέλεσμα αλλα μπορω να δώσω συγχαρητήρια μονο για το...
  9. [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Θα προσπαθησω ,αλλα θα καταβάλω μεγαλη προσπαθεια, να ειμαι οσο πιο καλός γίνεται για τις μέχρι τώρα εντυπώσεις μου. Θα αρχίσω με μια ερώτηση για αρχη.. Κάθε εβδομάδα λεει η ανακοίνωση θα επαναλαμβάνεται; Για μια φορα τον μήνα και αν! (και πολυ συντομο μου κανει) Μονο σαν κακογουστο...
  10. [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Καλησπέρα αν και λιγο πρώιμο προς τα παρόν καθως εχω ανοιξει τα πρώτα 12 σεντούκια μόνο, κατι δεν μου αρέσει.Ο βαθμός δυσκολίας σε σχέση με τις ανταμοιβές; Η πειθώ που μου κανει λοταρία και μαλιστα με αρκετη χασούρα αγαθών; Ας πουμε προς το παρόν οτι η πρώτη επαφή δεν ηταν τοσο θετικής υποδοχής...
  11. [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Ενα καλό που έκανε αυτο το συγκεκριμένο δρώμενο ήταν το να με κανει να εμφανιστώ μετα απο παρα πολυ καιρό στο φόρουμ για να εκφράσω και εγω την δυσαρεσκεια μου για το βαθμό δυσκολίας του. Ειναι πρώτη φορα που πραγματικα με κουρασε ιβεντ απο την επανάληψη αποστολών που ζητάνε τα ιδια πράγματα σε...
  12. [Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

    Μάλλον δεν πρόσεξες και την 31η αποστολή που ζητά άλλες 23 συναντήσεις!
  13. [Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

    Το πρόβλημα είναι ότι χρειάστηκα την επέκταση με αποτέλεσμα να κλείσω όλες τις ανοιχτές επαρχίες. Όπως και να έχει το ανάφερα καθώς το θεώρησα πισωγύρισμα το γεγονός ότι δεν είχε προβλεφθεί ότι θα αντιμετώπιζαν πρόβλημα και μεγάλοι και μικρού επιπέδου παίκτες.(μα 5 επαρχίες... τι σκεφτόσασταν!!)...
  14. [Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

    Καλησπέρα ωραία το ξεκινήσαμε αλλά μόλις τα έβαλα κάτω και δεν βγαίνουν οι επαρχίες για επίλυση 40 συναντήσεων ( 17+23). Καθώς είχα τρεξίματα δεν μπόρεσα να το ρίξω μια ματιά από πριν και διαπίστωσα ότι για άλλη μια φορά δεν βγαίνουν χρονικά οι ανιχνεύσεις των επαρχείων ώστε να επιλύσω της...
  15. Συζήτηση Περιπέτεια Συντροφιάς (01/02/2018)

    Βασικά το θέμα δεν είναι να κάνουμε εμείς ανάλυση, αυτό θα το κάνει σίγουρα η εταιρεία. Αν και ο μη ενθουσιασμός για τα δώρα έχει καταγραφεί και αυτός στην λίστα κατάταξης.(με έτρωγε να το γράψω και αυτό) Το θέμα είναι να καταγραφούν τυχόν αστοχίες που έχουν γίνει για να βελτιωθεί λίγο η...
  16. Συζήτηση Περιπέτεια Συντροφιάς (01/02/2018)

    Αρελια για ρίξε μια πιο προσεκτική ματιά στην λίστα κατάταξης, μιλά από μόνη της πόσες συντροφιές κατάφεραν να φτάσουν στο τρίτο σεντούκι 8 ώρες πριν την λήξη του δρώμενου. Μάλλον τραγικός είναι ο απολογισμός και νομίζω ότι πρέπει να τα λάβουν σοβαρά υπόψιν αυτό!
  17. Συζήτηση Περιπέτεια Συντροφιάς (01/02/2018)

    Συγνώμη αλλά δεν αυξήθηκε απλά το πλήθος των αντικειμένων ...μπορώ να πω ότι το τερμάτισαν, 90 εμβλήματα των σιδηρουργών και 30 κομψά αγάλματα για την τελευταία διαδρομή είναι απλά τρελά νούμερα. Αυτά δεν είναι νούμερα που παράγουν οι περισσότεροι παίκτες καθημερινά... αυτά είναι νούμερα να...
  18. [Feedback] Ροβέρτος ο Κοκκινογένης

    Καλησπέρα ζητά να παράγεις 4 φορές 24ωρη παραγωγή και στα 3 είδη 1ης κατηγορίας εργοστασίων.( μάρμαρο-ατσάλι- ξύλο)
  19. [Feedback] Ροβέρτος ο Κοκκινογένης

    Είναι η πρώτη φορά μετά από τόσο καιρό στο παιχνίδι που δεν θα λάβω μέρος σε δρώμενο. Αδιάφορα κτήρια, πως τα αποκάλεσαν ...μουσειακά, πετυχημένο ομολογώ!
  20. [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.45

    Καλημέρα σε όλους αιφνιδιαστική αλλαγή στα κτίρια που ξαφνικά εκεί που έδιναν προμήθειες αρχίσαν να παράγουν μη ενισχυμένα αγαθά. Να πω την αλήθεια όσο έδιναν προμήθειες τα ήθελα, με την αλλαγή αυτή βρισκω αστεία την ποσότητα των αγαθών που λαμβάνω.Νομίζω ότι η ποσότητα των 300 τεμ το 24ωρο...
Κορυφή