• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. GolddustFifi

    [Διορθωμένο] Εξαφάνιση κυκλικών μηνυμάτων

    Καλησπέρα σας, Όταν είμαι συνδεδεμένη στο παιχνίδι και είμαι αδρανής για κάποιο χρονικό διάστημα, χάνονται τα κυκλικά μηνύματα, πρέπει να κάνω ανανέωση σελίδας για να εμφανιστούν. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν και άλλοι παίκτες στην ομάδα μου και το έχουμε ήδη αναφέρει και στην υποστήριξη.
  2. GolddustFifi

    [Διορθωμένο] Γενικό (;) πρόβλημα του παιχνιδιού

    Ακριβώς το ιδιο πρόβλημα! Δεν μπορούσα με τίποτα να συνδεθώ για αρκετή ώρα και μετά που τα κατάφερα δεν μπορούσα να μαζέψω τις παραγωγές μου.
  3. GolddustFifi

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία

    @nregister86 Ευχαριστούμε πολύ! :)
  4. GolddustFifi

    [Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

    Ευχαριστώ πολύ! :)
  5. GolddustFifi

    [Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

    Καλησπέρα σας, Διάβασα στην ανακοίνωση για την ενήμέρωση της καινούργιας έκδοσης του παιχνιδιού, πως το πηγάδι των ευχών έχει ημερομηνία λήξεως, γνωρίζουμε για πόσο καιρό θα είναι ενεργό?
  6. GolddustFifi

    [Feedback] Χειμερινό Event 2017

    Καλησπέρα και καλή χρονιά ! 1.Τι μου άρεσε: α) Μου άρεσαν τα διπλά χτυπήματα, γιατι μας έδωσαν την δυνατότητα να πάρουμε και το τρίτο μεγάλο βραβείο β) Τα γραφικά, το χειμωνικάτικο τοπίο είναι πολύ όμορφο γ) Η χρονική διάρκεια που μας επέτρεψε να ολοκληρώσουμε τις αποστολές με ευκολία 2. Τι θα...
  7. GolddustFifi

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς

    Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζετε πότε θα ξεκινήσει καινούργιος κύκλος περιπέτειας? Ευχαριστώ :)
Κορυφή