• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς Μάιος 2018

    Καλησπερα και συγχαρηρηρια στους νικητες , εχω να προτεινω 2 μικρες αλλαγες στις περιπετειες συντροφιας , εφοσον συνεχιστουν με τον ιδιο τροπο που τις ξερουμε ως σημερα , οι οποιες δεν αλλαζουνε το τροπο παιχνιδιου αλλα κατα τη γνωμη μου θα βοηθησουνε πολυ τους παικτες , η πρωτη ειναι η σειρα...
  2. [Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.39

    Καλώς η κακώς, εδώ δεν θα με δείτε να πάρω θέση είτε υπέρ είτε κατά της εταιρείας. Εδώ μεταφέρω το σκεπτικό της εταιρείας και σε αυτούς μεταφέρω το σκεπτικό το δικό σας. Υπαρχει καποιο προβλημα αν ισχυει το παραπανω που ειχες γραψει νωριτερα και αν αυτο ειναι το σκεπτικο της εταιρειας τοτε ή...
  3. [Feedback] Αναβάθμιση στην Έκδοση 1.39

    Τα Αρχαία Θαύματα "Μεγάλο Κωδωνοστάσιο" και "Κρυστάλλινος Φάρος" πλέον θα αποδίδουν μεγαλύτερες ανταμοιβές όταν θα παρέχετε Βοήθεια σε Γείτονες. Οι ανταμοιβές αυτές δεν θα παρέχονται αυτόματα, αλλά θα ενεργοποιούνται όταν θα ανοίγετε τα Σεντούκια που βρίσκετε στις πόλεις των Γειτόνων σας...
Κορυφή