• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Γιατι να μην το παρατησω.?

    Καλημερα. Διαπιστωσα οτι στο κωδωνοστασιο απο το πρωτο κεφαλαιο (καινουργια βλακεια αυτο). Αυξησαν και τα χρηματα με τα αγαθα αν θες ''διαπραγματευση'' και τον στρατο αν θελεις να το λυσεις με πολεμο. Με αποτελεσμα να χανουμε πολλα περισσοτερα ειτε σε αγαθα και χρημματα αν παμε με διαπραγματευση...
  2. [Νέα Ιδέα] Ανταλλαγες

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ Σιγουρα θα εχει προταθει αυτο το πραγμα και απο αλλους παιχτες.......ισως. Δεν ξερω αν μου εχει διαφυγει καποια απαντηση πανω σε αυτο το κατα ποσο ειναι εφικτο. Εγω θα το ξαναπροτεινω. Να υπαρχει η δυνατοτητα να γινωντε ανταλλαγες μεταξυ παιχτων. Π.Χ σε τεχνεργα ας πουμε. Οταν καποιος...
  3. Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

    Δεν ξερω απο που και πως τα υπολογιζεις ολα αυτα αλλα μπορει και να ειναι ετσι οπως τα λες και δεν μου ακουγωντε και παραλογα η αληθεια αλλα τα ποσοστα ειναι πολυ μικροτερα οποτε δεν πιστευω να τους συμφερει.......γιατι αν υπολογισεις τα ατομα καθε συντροφιας και ολες τις συντροφιες που δεν...
  4. Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

    ΩΡΑΙΑ τι προτεινεις για να αποκτησει ενδιαφερον περισσοτερο το παιχνιδι.? Κανε μια προταση πες μια ιδεα. Να ξερεις οτι αν δεν ηταν αργο το παιχνιδι και ολοκληρωνωταν μεσα σε λιγους μηνες τοτε θα ηταν πραγματικα βαρετο. Ποιος ο λογος να υπαρχει και τι να κανεις μετα οταν ακριβως αυτο......δεν θα...
  5. Φοινικες

    Καποια κτηρια στις κατασκευες εχουν γινει αφαντα τελειως. Δεν εχω στο αποθεμα τον φοινικα της φωτιας αλλα και παλι εχω........αν οχι χρονο.......αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα να μου τον παρουσιασει. Χωρις υπερβολη. Ενω καποιοι αλλοι φοινικες εμφανιζωντε πιο συχνα . Ο συγκεκριμενος οχι. Μου...
  6. ΦΟΙΝΙΚΕΣ

    Καποια κτηρια στις κατασκευες εχουν γινει αφαντα τελειως. Δεν εχω στο αποθεμα τον φοινικα της φωτιας αλλα και παλι εχω..... να μην σας πω εναν χρονο....... να μου τον παρουσιασει. Χωρις υπερβολη. Ενω καποιοι αλλοι φοινικες εμφανιζωντε πιο συχνα . Μου χρειαζεται αυτος ο φοινικας πως θα γινει ομως...
  7. Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

    Εχω μιλησει με αρκετους παιχτες απο αλλες συντροφιες και απο τα λεγωμενα τους δειχνουν οτι εχουν χασει το ενδιαφερον τους για το παιχνιδι. Καποιος μου ειπε οτι θα το ειχε παρατησει αν δεν ειχε διαθεσει τοσο χρονο για την πολη του οπως και εγω. Καποιος αλλος θα ειχε κανει το ιδιο αλλα για αλλους...
  8. Συζήτηση ΒΕΛΤΙΩΣΗ

    Εχω μιλησει με αρκετους παιχτες απο αλλες συντροφιες και απο τα λεγωμενα τους δειχνουν οτι εχουν χασει το ενδιαφερον τους για το παιχνιδι. Καποιος μου ειπε οτι θα το ειχε παρατησει αν δεν ειχε διαθεσει τοσο χρονο για την πολη του οπως και εγω. Καποιος αλλος θα ειχε κανει το ιδιο αλλα για αλλους...
  9. ΚΑΚΙΑ

    Η κακια και η κακομοιρια υπαρχει δυστιχως και στα παιχνιδια. Και πιστευω οτι εχουν σιγουρα διμιουργηθει και οι αναλογες κλικες απο παιχτες η αλλιως ανηκουν στο λεγωμενο σιχαμερο ειδος του γλειφτη.....Γλειφω για να εχω αναλογη μεταχειριση. Και γιατι οχι παιχτες μαζι με διαχειριστες οχι ολους...
  10. [Νέα Ιδέα] Αγορα

    Ναι σωστα........Ναι μεν υπαρχει η δυνατοτητα να βαλεις μια μεγαλη ποσοστητα και να πατησεις μια φορα επιβαιωση. Αντι να πληκτρολογεις ομως μπορει το παιχνιδι να εχει ετοιμες τις προσφορες με αριθμους και απλα με ενα V να μαρκαρεις και με ενα κλικ επιβαιβεωσης. Οσο για τις ακυρωσεις αυτο ειναι...
  11. Προτασεις

    ''Εριξα'' σαν νεα ιδεα η αν θελεται προτεινα 3 ιδεες σχετικα με την αγορα. Δεν εγραψε κανεις αν ειναι εφικτο να γινουν η οχι. Μεχρι να τις εφαρμοσει η εταιρια και να πουνε μετα οτι ειναι απο τις ''βελτιωσεις'' που κανουν. Εμενα με ενδιαφερει : ΕΡΩΤΗΣΗ ειναι εφικτο η οχι.?
  12. [Ψηφοφορία] Μισάνθρωπος.

    Εξαρτατε τι προσωπο θελεις να εισαι. Που θελεις να ανηκεις. 1) Πρόσωπο που μισεί να συναναστρέφεται με άλλους ανθρώπους.? Η....2) Εσωστρεφές πρόσωπο που αποφεύγει τις κοινωνικές συναναστροφές.? Οπως και να'χει ο όρος «μισάνθρωπος» δεν περιγράφει έναν κακό άνθρωπο, υπερόπτη, σαδιστή που θέλει το...
  13. [Νέα Ιδέα] Αγορα

    Θα ηθελα να πρωτεινω τα εξης σαν ιδεα οσων αφορα την αγορα για να διευκολυνθουν λιγο τα πραγματα σχετικα με τις προσφορες. 1) Οταν βαζεις προσφορες στην αγορα πρεπει να πατας καθε φορα ''επιβαιβεωση'' το οποιο ειναι λιγο χρονοβορο και θελει απειρα ''κλικ''. Ενω απλα αν ειναι εφικτο να σου...
  14. ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

    Εγω δεν το εθεσα σαν ιδεα....Το ξερω οτι ειναι ιδεα αλλου παιχτη. Τι θα γινει με ενδιαφερει......Μπορει να υλοποιηθει σαν ιδεα.? Ειναι εφικτο η οχι.? Εχει προωθηθει.?
  15. ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

    Εαν ειναι εφικτο και γινεται...........Οπως ξερουμε οταν πατας σε ενα εργαστηριο για να ξεκινησει η παραγωγη ξεκινανε ολα μαζι οταν θελεις να κανεις ακυρωση τα ακυρωνεις ενα ενα. Μηπως θα μπορουσε αυτο να αλλαξει.? Να γινεται το ιδιο και με την ακυρωση ολων μαζι των εργαστηριων.?
  16. Βιβλιοθηκη Σεληνολιθου

    Καταλαβα.......εγω παιζω το παιχνιδι 8 μηνες μονο.....οποτε δεν ξερω τι γινωταν.......καλως τοτε παω πασο......
  17. Βιβλιοθηκη Σεληνολιθου

    Αν ενοεις <<ΑΠΟΘΕΜΑ>> τα <<ΣΥΛΕΧΘΕΝΤΑ>> εκει δεν εχω.....Για να τα ξεκαθαρισουμε λιγακι......Εχω μια μεσα στην πολη μου κομπλε. Αλλα αν δεν μου βγαλει αλλη πως γινεται τοτε καποιοι αλλοι και εχουν μεχρι και τεσσερεις.?.....Εχω δει εγω σε μια πολη μεσα τεσσερεις. Πως.?
  18. Βιβλιοθηκη Σεληνολιθου

    ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! Ειναι κανεις εδω.? Ακουει κανεις.? Στην δικια μου πολη απουσιαζει η βιβλιοθηκη σεληνολιθου απο τις κατασκευες.......SILVER ALERT.......Εχει γινει σπανιο ειδος σαν τους δεινοσαυρους. Εκτος και αν βγαινει μια φορα τον χρονο. Εχω πηξει στους στιβους των επιτελικων ορκ μερα...
  19. [Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

    Ο.Κ. ΤΕΛΟΣ......και απο μενα.........
  20. [Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

    Ιnferno nemesis........Ειναι ο COMMUNITY MANAGER...........το γραφω και με κεφαλαια για να δωσω εμφαση.......μπρρρρ......ανατριχιασα.........
Κορυφή