• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Bolt

    Συχνοτητα ταισματων

    Καλησπερα σας! Εχω την αισθηση οτι τον τελευταιο καιρο η Ακαδημια Μαγειας μου δινει περισσοτερα ταισματα (δεν καθομαι να τα μετραω κιολας, δεν το εκανα ουτε πριν και δεν θα το κανω ουτε και τωρα). Οποτε θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος αν εχει αυξηθει η συχνοτητα των κατασκευων αυτων ή ειναι...
  2. Bolt

    Ακαδημια Μαγειας

    Καλησπερα σε ολους. Θα ηθελα να κανω μια προταση, η οποια δεν αφορα τη βελτιωση του παιχνιδιου αλλά τη δικη μας διευκολυνση, εννοω εμας των παιχτων, θα δικαιολογησω και γιατι εκανα αυτη τη σκεψη. Η προταση μου ειναι η εξης... Η ανανεωση της "Ακαδημιας Μαγειας" να μη γινεται τοσο συχνα, καθε 6...
  3. Bolt

    Τεχνεργα, κατασκευη απο την Ακαδημια Μαγειας.

    Καλησπερα σας. Θα ηθελα να μαθω αν τα τεχνεργα που μπορουμε να παρουμε απο την Ακαδημια Μαγειας με ανταλλαγη 3 σχεδια και 10.000 αποσπασματα ξορκιων, μας δινονται με καποια σειρα χρονικα (εννοω αν υπαρχουν καποιες περιοδοι που μας δινονται καποια, σταματαει αυτη η περιοδος για τα τρεχον τεχνεργα...
  4. Bolt

    [Προωθημένη] Ρόφημα Διαύγειας - Ερώτηση Επιβεβαίωση.

    Καλησπέρα σας. Έχω κάνει δύο φορές το ίδιο λάθος, έχω πατήσει κατά λάθος το "Ρόφημα της Διαύγειας", μάλιστα και τις δύο είχε σαν αποτέλεσμα να χάσω από την Ακαδημία Μαγείας σημαντικές κατασκευές. Αυτό που θα πρότεινα είναι μια επιβεβαίωση όταν το πατάμε, όπως δηλαδή όταν θέλουμε να διαγράψουμε...
Κορυφή