• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Βλεπεις να σε αναφερω πουθενα; Ή ηθελες να πιστεψεις τοσο πολυ οτι αναφερομαι σ' εσενα; Αιτιολογησα το like που εκανα, μετα απο παρα πολυ καιρο. Ειδες να μπαινω σε τιποτα λεπτομερειες; Σορρυ ρε φιλεναδα, δεν ηξερα οτι την ειχες εσυ τη μυγα, αλλα δε σε σκεφτομουν και ιδιαιτερα οταν το εγραψα...
  2. MoodMaker

    Η Ομάδα του Elvenar

    Το θεμα δεν ειναι να μαθω πως σε λενε, το θεμα ειναι να παραδεχτεις οτι ολη η ομαδα ειναι ενα ατομο. Εσυ. Στο τελευταιο σκελος της απαντησης σου, θα συμφωνησω. Εχεις μπερδεψει τον πραγματικο κοσμο με τον εικονικο. Λενε δωσε σ' εναν ανθρωπο εξουσια να δεις ποιος πραγματικα ειναι. Ισχυει και για...
  3. MoodMaker

    Η Ομάδα του Elvenar

    Εγω βλεπω οι προηγουμενοι ανεβασαν ολοκληρο βιογραφικο, εσεις δεν μπορειτε να μας πειτε ενα ονομα; Ουτε αυτους τους υποχρεωσε καποιος. Αλλα ειπαμε, προσωπικα δεδομενα. Εδω, στο φορουμ του Ελβεναρ. Στο fb ολα φορα παρτιδα, εδω ομως σιγη ιχθυος. Ειναι επικινδυνα τα πραγματα. Την πηρα την απαντηση...
  4. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Οχι, εισαι εξαιρετικα φιλικη μαζι μου. Τιποτα προσωπικο, αλοιμονο. Ξεχνας και τι γραφεις. Δημοσια κιολας. Λες και αναφερομουν σ' εσενα, αδραξες την ευκαιρια να απαντησεις. Οτι απαντηση ηθελα, μου την εδωσες στο αλλο θεμα. Καλο κρυφτο τα "προσωπικα δεδομενα", σ' αρεσει βλεπω να τη πετας αυτη την...
  5. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Για αυτην την αναρτηση εφαγα 15 μερες μπαν. Οσο για το "Εάν θεωρείτε ότι έχω πολλαπλούς λογαριασμούς και ότι παραβαίνω τους κανονισμούς ή τη λειτουργία του παιχνιδιού, είστε ελεύθερος να προβείτε σε καταγγελία εδώ"οσοι μπηκαν στον κοπο να το πατησουν, καταλαβαν ποσο γελοιο ειναι να μπεις σε...
  6. MoodMaker

    Η Ομάδα του Elvenar

    Παρουσίαση της Ομάδας του Elvenar: Golden Fish Ομάδα του Elvenar Game Mod Εγγραφή 14. Δεκ 2020 Τελευταία σύνδεση 15. Δεκ 2020 Μηνύματα 0 Βαθμολογία αντίδρασης 0 Πόντοι 0 Nepheria Ομάδα του Elvenar Νέο Μέλος Εγγραφή 28. Ιουν 2017 Τελευταία σύνδεση Εχθές στις 11:50 Μηνύματα 22 Βαθμολογία...
  7. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Συνεχεια ανωτερω (μπλα) σχετικων και κατοπιν τριημερου αποκλεισμου, εχω να πω οτι καθως και
  8. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Α, μολις μπηκες. Μπραβο, ψαξε τον κανονισμο μπας και μπορεσεις να βρεις δικαιολογια να προλαβεις να τα σβησεις.
  9. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Κατι ξερω Ντινα, ναι. Ή nenya78 ή knightmaregr ή yara ή οπως αλλιως εχεις διαλεξει να λες τον εαυτο σου. Δε μου λες, βγαινει φτηνοτερα στην ιννο να εχει ενα ατομο για ολη την ομαδα διαχειρισης; Μ' αρεσει που το συζητατε και μεταξυ σας. Πολλαπλη προσωπικοτητα; Δεν εισαι τοσο εξυπνη οσο νομιζεις...
  10. MoodMaker

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Ειπα πριν αρκετο καιρο οτι αποσυρομαι απο το φορουμ, αλλα οπως κανω και με τα νεκροταφεια, περναω που και που να αναψω κανα καντηλι. Ουτε εχω σκοπο να ξαναρχισω να ασχολουμαι. Επειδη ομως προφανως ειδατε το like που εκανα στον tatria και επειδη ακουω ηδη τα ψιθυρισματα στο κεφαλακι σας οτι...
  11. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Πφ, ειμαι σε φαση τι θες και ασχολεισαι τωρα.. Θα πω καποια τελευταια και θα σας διευκολυνω, βλεπω ζοριζεστε οταν γραφω. Νάιτ, ειπες να μιλησω δημοσια. Οκ, θα μιλησω δημοσια. Ποσες φορες σου εκανα πλατες στο φορουμ; Οχι για να σε γλειψω ή να κερδισω την ευνοια σου, απλα επειδη τυχαινε να...
  12. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Νάιτ, αστο, μην την στελνεις την ιδεα, το ξανασκεφτηκα, εχεις δικιο. Σιγα μη γινοταν κιολας. Και βαρεθηκα να σου πω την αληθεια. Αντε, καλα μπανια.
  13. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Γουσταρω να μ' αντιγραφεις, πες μου κι αλλα..
  14. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Επισης, ποσοι και ποιοι ειστε στην ομαδα δεν μου απαντησες, παιζουν κι εκει προσωπικα δεδομενα; Για να την τερματισουμε τελειως αυτη την καραμελα.
  15. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Τι θα 'λεγες. Η τελευταια γραμμη αμυνας, αμα ειχες κερδισει θα ελεγες τα ιδια; Ουτε εγω θα σχολιασω το γεγονος οτι δεν κερδισα, τουλαχιστον για εναν απο αυτους, εμεις οι δυο ξερουμε καλυτερα τι εγινε, δε χρειαζεται να το πουμε δημοσια. Δε χρειαζεται να φαινεται προσωπο, δε θα καταλαβουμε ποιος...
  16. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Γι' αυτο εγραψα για ψευδωνυμα παιχτων. Δεν τιθεται θεμα προσωπικων δεδομενων κατ' αυτον τον τροπο. Για αυτη τη διαδικασια πρεπει αναγκαστικα να βασιστουμε στο λογο σας. Δεν υπαρχει κανενας απολυτως τροπος διασταυρωσης της ορθοτητας των στοιχειων που καταχωριζονται. Επισης, θα μπορουσα να...
  17. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Διαφάνεια Διαγωνισμών

    Σε ερωτημα μου προς τη διαχειριση, οσον αφορα τον τροπο κληρωσης των συμμετεχοντων, τουλαχιστον για τον τελευταιο διαγωνισμο, ελαβα την απαντηση πως τρεις επιλεχθηκαν απο την ιδια την ομαδα διαχειρισης και οι υπολοιποι πεντε επιλεχθηκαν κατοπιν κληρωσης. Σε συνεχεια του αιτηματος μου, ζητησα...
  18. MoodMaker

    [Ψηφοφορία] Μισάνθρωπος.

    Eddie Barzoon Έντι Μπαρζούν, Έντι Μπαρζούν... Του στάθηκα σε δύο διαζύγια, μια αποτοξίνωση κοκαΐνης και στην εγκυμοσύνη μιας τηλεφωνήτριας. Πλάσμα του Θεού, σωστά; Ξεχωριστό πλάσμα του Θεού; Τον προειδοποίησα, Κέβιν. Τον προειδοποιούσα σε κάθε φάση της ζωής του. Τον είδα να παραπαίει σαν...
  19. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Συντομευση στρατωνα.

    Θα ηθελα να αιτηθω μια προσθηκη στις συντομευσεις που να δινει προσβαση στον στρατωνα, χωρις να χρειαζεται πρωτα να μαζεψουμε την παραγωγη στρατου, οπως γινεται πχ με την αγορα, υπαρχει συντομευση που σου δινει προσβαση, χωρις να χρειαζεται να μαζεψεις τα σπορακια. Θα βοηθουσε πολυ στο να...
  20. MoodMaker

    [Νέα Ιδέα] Ρυθμιση πωλησης κτιριων.

    Πιο πολυ για να τονισω την κατασταση τα εγραψα και να ελαφρυνω το κλιμα. Δυο μπορουν να γινουν, ή να βαζουμε τον κωδικο μας ή δυνατοτητα αναιρεσης. Τωρα ποσο χρονο θα μας δωσουν, αν το δεχτουν, το αφηνω πανω τους.
Κορυφή