• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. ZELDAFRE

    Χαρούμενες Πασχαλινές Ευχές!

    Σήμερα που είναι Πασχαλιά άσπρα πουλιά έχω στείλει, να παν να πουν Χριστός Ανέστη σε όλους εσάς τα ξωτικά Καλό Πάσχα με υγεία και αγάπη Elvenar!!!!!
  2. ZELDAFRE

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 1ο

    Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στο Elvenar επικρατεί αναστάτωση. Όλα τα Ξωτικά θέλουν να κάνουν τα Χριστούγεννα όσο πιο όμορφα γίνεται ,για αυτό έστειλαν κάλεσμα σε ολες τις φυλες να έρθουν σε αυτό το Χειμερινο Πανηγύρι. Έχουν έρθει ολοι και έχουν πιάσει δουλειά στο Χριστουγεννιάτικο Εργοστάσιο...
  3. ZELDAFRE

    [Ψηφοφορία] Μισάνθρωπος.

    Ο μισάνθρωπος γεννιέται και νιώθει αντιπάθεια και μίσος για όλα τα ανθρώπινα όντα επειδή πιστεύει ότι είναι ανάξια και αναξιόπιστα. Είναι διαφορετικός γεμάτος δυσαρέσκεια, οργή και περιφρόνηση γιατί δεν καταλαβαίνει απλώς την αλήθεια: ότι οι άνθρωποι έχουν αδυναμίες, και μπορεί κάποια στιγμή να...
  4. ZELDAFRE

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός συνταγών Elvenar!

    Στην πόλη μου έφτασαν δύο νέες Φυλές τα δυνατά Ορκς και τα παμπόνηρα Τελώνια που μπορούν να φτιάξουν όλων των ειδών τα μανιτάρια. Έχουν ήδη αναβαθμίσει το ελιξίριο και την πανίσχυρη Μαγική τους Σκόνη και θέλουν να με βοηθήσουν στην ανάπτυξη της πόλης μου, για αυτό και εγώ θα φτιάξω μία...
  5. ZELDAFRE

    The Cuckoo Chronicles

    Πολύ καλό, εκπληκτική δουλειά!!!!
  6. ZELDAFRE

    [Διορθωμένο] Βug γενικο

    δεν ήταν εφικτή η σύνδεση γιατί γινόταν ενημέρωση σε όλους τους servers στην έκδοση 1.147!
  7. ZELDAFRE

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Ιανουαρίου 2022

    ευχαριστώ!!!!!!
  8. ZELDAFRE

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Ιανουαρίου 2022

    εγώ αν και κέρδισα διαμάντια δεν πήρα
  9. ZELDAFRE

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Ιανουαρίου 2022

    οι νικητές του διαγωνισμού ποιοι είναι?
  10. ZELDAFRE

    Καλές Γιορτές σε όλους!

    Εύχομαι Καλά Χριστούγεννα σε όλους, Υγεία πάνω απ’ όλα και Αγάπη!!! :diamond: :diamond: :diamond: :diamond:
  11. ZELDAFRE

    ΕΥΧΕΣ!!!!

    Εύχομαι η μαγεία των Χριστουγέννων να μας αγγίξει και να μας δώσει αυτό που χρειαζόμαστε για να είμαστε ευτυχισμένοι. Τις καλύτερες ευχές για τα φετινά Χριστούγεννα. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!! :diamond: :diamond::diamond:
  12. ZELDAFRE

    [Feedback] Συζήτηση για το Ομιχλώδες Δάσος 2021

    Μαρία και πάλι ευχαριστώ :diamond: :diamond: :diamond:
  13. ZELDAFRE

    [Νέα Ιδέα] [Απόθεμα] Τακτοποίηση συλλεχθέντων κτιρίων στην αποθήκη.

    σωστή η πρόταση σου για το χάος της αποθήκης:diamond:
  14. ZELDAFRE

    The Cuckoo Chronicles

    πολύ καλό!!!!!! :diamond: :diamond: :diamond:
  15. ZELDAFRE

    [Feedback] ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ EVENT 2021

    :p:diamond::diamond::diamond: Μαρία σε ευχαριστούμε, όπως πάντα!!!!
  16. ZELDAFRE

    Χρόνια Πολλά!!!

    Πέμπω τη σκέψη στα μακριά, μαζί σας να τσουγκρίσει "Χριστός Ανέστη" να σας πει κι οπίσω να γυρίσει. Εύχομαι οι Άγιες μέρες του Πάσχα και της Ανάστασης του Κυρίου να είναι φωτεινός οδηγός για τη ζωή όλων μας!!! Χρόνια Πολλά!!!!!!!
  17. ZELDAFRE

    Διαγωνισμοι

    εγώ θέλω να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ για τα διαμάντια που κέρδισα στις 2 εκδηλώσεις, πάντα παρακολουθώ το φόρουμ με μεγάλο ενδιαφέρων
  18. ZELDAFRE

    [Feedback] Συζήτηση για την Αναγέννηση των Λατρειών του Φοίνικα

    και εγώ με διαπραγμάτευση, ότι άλλο δοκίμασα δεν ήταν αποδεκτό
  19. ZELDAFRE

    [Feedback] Συζήτηση για την Αναγέννηση των Λατρειών του Φοίνικα

    Aigli-eratw περιμένω να γράψεις τις αποστολές
Κορυφή