• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. περιπετειες

    σε ευχαριστω πολυ :)
  2. περιπετειες

    Καλημερα !!! μηπως ξερουμε ποτε θα ξεκινησουνε οι περιπετειες?η ενημερωση θα ειναι περιπου δυο μερες πριν την εναρξη ,σημερα ομως ξεκιναει το τουρνουα που απο εκει περιμενομε κυριως τα εμβληματα ..θα ηταν καλο να ξερουμε αν ειναι να ξεκινησουνε μεσα στην ευδομαδα..
  3. [Νέα Ιδέα] ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ

    Καλησπερα !!! Επειδη απο ενα σημειο και μετα το παιχνιδι κανει "κοιλια" οχι μονο το elvenar ,ολα τα παιχνιδια , και καποιοι παλιοι παικτες βαριουνται και σταματανε και η καθε συντροφια ψαχνει για ενεργα μελη να τους αντικαταστησει ,και στη θεση των μεγαλων παικτων ερχονται οι μικροι ,οι οποιοι...
  4. [Feedback] Φθινοπωρινός Ζωδιακός 2020

    Καλημερα !!! να σου απαντησω αν μου επιτρεψεις κι εγω με αριθμους μιλοντας παντα για τον εαυτο μου.. 1.τα μονα που εχω ταισει ποτε ειναι η καφε αρκουδα ,μια φορα την ευδομαδα αν εχω τροφη,και ο φοινικας της φωτιας 2.αν κερδιζα 5-6 ζωοτροφες την ευδομαδα ,προφανως κι εγω δεν θα ειχα προβλημα και...
  5. [Feedback] Φθινοπωρινός Ζωδιακός 2020

    με ολον τον σεβασμο προς την δουλεια που κανετε και τον χρονο που αφιερωνετε να απαντατε ,αλλα δεν ξεκινησα χθες το παιχνιδι και εχω παιξει και με τροφη και χωρις και ξερω την διαφορα ,ας μας πει καποιος παικτης οτι τερματιζει το κωδωνοστασιο και βγαζει καλο αποτελεσμα στο τουρνουα χωρις να...
  6. [Feedback] Φθινοπωρινός Ζωδιακός 2020

    θα συμφωνησω κι εγω με το θεμα της ζωοτροφης .λετε πως η συχνοτητα εμφανισης ζωοτροφης μειωθηκε σε χρηστες που δεν εχουνε στην πολη τους κτιρια που απαιτουνε ταισμα...εγω προσφατα πεταξα την αρκουδα παντα γιατι δεν την ταισα ποτε λογο ελειψης τροφης .κι αυτην την στιγμη δεν εχω ουτε μια ζωοτροφη...
Κορυφή