• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. kakapounda

    Black Matter - Μαύρη Υλη

    Ο Πυργος του Σκοτους ειναι στην ουσια ο αναβαθμισμενος Πυργος του Φωτος! Για περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να δειτε στο wiki
  2. kakapounda

    [BUG] Δεν φαινονται τα οφελη των Αρχαιων θαυματων

    Με την τελευταια αναβαθμιση εχει πλεον διορθωθει το σφαλμα αυτο.
  3. kakapounda

    [Feedback] Συζήτηση για την ενημέρωση 1.181

    Η πλειοψηφία των αλλαγων εχει πραγματι ενδιαφερον και με βρισκει συμφωνη, αρκει βεβαια να υπαρχει μια σωστη εξισορρόπηση! Ομως διαφωνω με το εξης: Απορω μαλιστα ποιος μπορει να σκεφτηκε να ζητησει κατι τετοιο.:rolleyes: ...( λυπαμαι οποιον δεν το προσεξει και πατησει σπο κεκτημενη ταχυτητα...
  4. kakapounda

    [BUG] Δεν φαινονται τα οφελη των Αρχαιων θαυματων

    Δεν φαινονται στην εκδοση για κινητα στο Δέντρο η παραγωγη δασοφυλακων και η αυξηση αγαθων ανοδου και στην Βαλοριανη δεν φαινεται το ονουριο για φορους Το ιδιο συμβαινει και στον Ναο Πνευματων
  5. kakapounda

    "ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΤΕ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΒΕΡΙΑΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ"

    Αναφερεται στις αποστολες του Event Το Μεγαλείο του Νερού 2023
  6. kakapounda

    [BUG] Η ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ CHAT ΑΝΑΒΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ

    Καλησπερα! Θα ηθελα εδω να αναφερω κατι που δεν ειναι κατι καινουριο αλλα νομιζω τελευταία εχει παραγινει το κακο. Αναφερομαι στις ειδοποιήσεις του τσατ και συγκεκριμενα στο γεγονος οτι καθε φορα που λαμβανω κατι στο παιχνιδι (οπως πχ οι ανταμοιβες απο τα κασελακια των θαυμάτων) ή κανω login...
  7. kakapounda

    AMBER ALERT

    ΧΑΘΗΚΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ FORUM ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ 8α ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΕΛΒΕΝΑΡ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙ ΑΜΟΙΒΗ 15 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ή 45 ΠΟΝΤΟΙ ΓΝΩΣΗΣ ΤΡΙΤΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΜΕΝΗ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ
  8. kakapounda

    Δωμάτιο ΧΟΜΠΙ

    ...Υπαρχει ομως η δυνατοτητα αναπληρωσης στρατου 50% με την παρακολουθηση μιας διαφημισης σε μια μαχη.
  9. kakapounda

    εφαρμογή

    Καλησπερα! Έλεγξες εαν ειναι ρυθμισμενο στα ελληνικα;
  10. kakapounda

    [Q&A] ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΕΣ ΦΥΛΕΣ

    Οταν τα κτιρια οικισμου δεν χρειαζονται πλεον μπορουν να πωληθουν .Οσον αφορα τις Πυλες συνηθως υπαρχει μια αποστολή που ζητα να τις πουλησεις οποτε εαν θες τις κρατας μεχρι να ζητηθει αυτο.
  11. kakapounda

    [Διορθωμένο] Οι "ημερήσιες αποστολές", δεν είναι πλέον "ημερήσιες"?????

    Ναι ετσι ηταν ! οποιος προλαβε προλαβε γιατι μολις το διορθωσανε
  12. kakapounda

    [Aπορρίπτεται] Κοινοποίηση Γνώσης

    Η αλλαγη ωρας....
  13. kakapounda

    Ημερήσια αποστολή

    Καλησπερα, σε αυτη την αποστολη θα πρεπει να αγορασεις εξοπλισμο εκσκαφης απο το Καταστημα εργαλειων εκσκαφης (για το event) Δεν ειναι θεμα μεταφρασης κατα την γνωμη μου γιατι εχω δει πως και σε αλλους σερβερς αναρωτιουνται τι ειναι αυτο. Ισως θα επρεπε να προστεθει το: "στο event"
  14. kakapounda

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Ισχύει η "ουρα " (σειρα προτεραιοτητας) κανονικα στις εβδομαδιαιες, μπορεις να το δεις στην εφαρμογη των εποχών! Οσον αφορα την βραδινη αποστολη, ως "αποστολή" αναφέρεται κι αυτη οταν παταμε να παρουμε τους ποντους (συγχαρητηρια ολοκληρωσατε την αποστολη, λεει)
  15. kakapounda

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Δηλαδη η βραδινη αποστολη δεν μετριεται ως αποστολη; Μου φαίνεται πολυ περιεργο αυτο, κι αμα ειναι ετσι οπως τα λες θα πρεπει να το διορθωσουν. Ομως οταν γραφεις " τιποτα δεν ισχυει απο οτι εγραψες" δεν νομιζω να αναφερεσαι και στην ουρα των αποστολων . Θα εχει πραγματι ενδιαφερον να δούμε την...
  16. kakapounda

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Καλησπερα, απο ο,τι γνωριζω υπολογιζεται σαν αποστολη και εκεινη η οποια μας δινει δωρο τους ποντους καθε μεσανυντα. Οποτε καθε εβδομαδα μπορείς να κανεις 14 τετοιες αποστολες, και ετσι τις προλαβαινεις, ολες. Επισης, οι εβδομαδιαιες δεν χάνονται οπως οι ημερησιες αλλα μενουν στην σειρα τους...
  17. kakapounda

    Συζήτηση ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ

    Θες να κανουμε ανταλλαγη; ....να σου δωσω ζωοτροφες και να μου δωσεις οπλουργους;
  18. kakapounda

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Φυσικα και συμφωνω μαζι σου οπως ανεφερα πιο πανω και πιστεψε με εχω πολλους λογους να γκρινιαξω και εγω... και για το Κωδωνοστασιο .... και για ολα ... Εσενα οπως λες σε γεμισε στα τεχνεργα, εμενα παλι μου εδωσε μολις 4. Τι να τις κανω τις δυο βασεις κτιριων εαν δεν εχω τεχνεργα; χαχαχα Τι...
  19. kakapounda

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Αναφερομαι στα Τομος των Εφιαλτών : καθως και στον τομο που δινει το event που τρεχει τωρα: Παντως, η αληθεια ειναι πως εγω εχω δυο Δασκαλους Παντα στην αποθηκη μου τα οποια ομως ειχα παρει απο το event, πριν εναμισυ χρονο. Δυστυχως εαν εχεις ηδη ενα εξελισσομενο δεν σου το ξαναδινει η...
  20. kakapounda

    Ανταμοιβές κωδωνοστάσιο

    Θα συμφωνήσω μαζι σας αλλα νομίζω θα πρεπει να παραδεχτουμε πως τελευταια εχουν γινει καποια βηματα προς αυτη την κατευθυνση. Συγκεκριμενα με τους Τομους μας δίνεται η δυνατοτητα να αποκτησουμε ξανα κάποια κτιρια.
Κορυφή