• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Απόθεμα Ξορκιών, Συλλεχθέντα Κτίρια

    https://www.elvenarchitect.com/buildings/
  2. Προνόμια Τουρνουά

    καλημερα 17500 ειναι η χωριτικοτητα και οχι οι ποντοι (φαντασου δλδ οτι ειναι μια αποθηκη με αυτη την χωριτικοτητα) αυτη η αποθηκη λοιπον γεμιζει με την περισσεια των ποντων που μενουν αφου εχουν συμπληρωθει τα σεντουκια που φτανει η καθε συντροφια τωρα οσο αφορα το πως τους βαζεις (τους...
  3. [Q&A] ΠΡΟΝΟΜΙΑ

    ακομα και να μειωθει η αποθηκη το αποθεμα δεν χανεται πχ εαν το κωδωνοστασιο ειχε 100 ποντους και με την επαναφορα δεν βαλουμε προνομια στο κωδωνοστασιο οι 100 ποντοι παραμενουν και υπαρχει η δυνατοτητα να χρησιμοποιηθουν ανα πασα στιγμη
  4. Συζήτηση Σύζητηση για τα Θραύσματα Ρούνων

    Δεν θέλει κόπο αλλά τρόπο Βobina :)
  5. [Aπορρίπτεται] Αποθηκευτικός χώρος κεντρικού κτηρίου

    καλημέρα άλλο να χάνεις μια παραγωγή (ή καλύτερα μέρος μιας παραγωγής ) και άλλο να κολλάει στο παρα ένα και να σε αφήνει να μαζεύεις και στην ουσία να τα χάνεις όλα... μου έχει συμβεί και εμένα κολλάει στο -1 πριν γεμίσει εντελώς η αποθήκη σε αφήνει να μαζέψεις εξακολουθεί και μένει στο...
  6. [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    καλησπερα τα αγαθα της ανοδου που απαιτουνται για τα κτηρια της νεα φυλης ειναι διαφορετικα για τον καθενα και εξαρτωνται απο το μπονους του καθενος +1 η +2 αρα δεν υπαρχουν τυχεροι η ατυχοι... (απο οσο γνωριζω το βασικο αγαθο το ξυλο δεν ειναι σπανιο αρα θεωριτικα ουτε και οι πυροραβδοι ) δυο...
  7. [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    Εχω την αναγκη να ξεκαθαρισω κατι για τα post μου #3και #6 που μεταφερθηκαν εδω Εγω εγραψα για την χρηση κωδικων σε σχεση με τις περιπετειες οχι για τους διπλους τριπλους κλπ λογαριασμους (αυτο νομιζω ηταν και το μνμ που μας ηρθε σε ολους στο παιχνιδι ) Η ερωτηση που μαλλον δεν εγινε κατανοητη...
  8. [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    Το να μη τιμωρείται όποιος αδικεί, είναι το μέγιστο κακό θα το εχω υποψιν μου στην συνεχεια οπως και πολλοι αλλοι νομιζω ευχαριστω για την αμεση απαντηση Ελλαδα 2018
  9. [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    Καλημερα Χθες λαβαμε ενα μνμ σχετικα με τις περιπετειες και την χρηση κωδικων. Στο χωριο μου λενε οτι οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια συμπεραινω λοιπον οτι το θεμα θα ψαχτει (υποθετω τουλαχιστον για τις πρωτες συμμαχιες στην καταταξη των περιπετειων) και αν συμβαινει το παραπανω ποια θα...
Κορυφή