• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων, στο email αυτη τη φορα. Πριν σπευσετε να μου δωσετε οδηγιες σας ενημερωνω πως ειναι ολα οπως πρεπει, διπλοτσεκαρισμενα. Γνωρίζω πολύ καλά πως δεν γίνεται να ξανασταλεί και ότι τα έχασα, αλλά οφείλω να σας ενημερώσω οτι συνέβη.
  2. [BUG] Μη ενεργοποιηση ομαδικής παραγωγή σε εργοστασια

    Θα ήθελα να σας αναφέρω πως μετά την δημιουργία του κουμπιού για ομαδική παραγωγή , έχω παρατηρήσει ότι στα εργοστάσια ΄β ομάδας (πάπυροι)τυπικών αγαθών και ενισχυμένου (μεταξιού ) δεν λειτουργεί.. Χρησιμοποιώ google chrome [Έκδοση 89.0.4389.128 (Επίσημη έκδοση) (64-bit)] σε Windows10 home...
  3. [Feedback] Κράταιγος

    Μήπως έχεις φθάσει στο όριο των 10 θραυσμάτων και δεν παίρνει άλλο η αποθήκη
  4. [Διορθωμένο] Πρόβλημα στην είσοδο του παιχνιδιού

    Εδώ και μια ώρα δεν μπορούμε να μπούμε στην εκδοσή του παιχνιδιού για windows από google chrome. Δεν γνωρίζω σε τι μπορεί να οφείλεται αυτό το πρόβλημα.. Στην έκδοση για κινητά δεν αντιμετωπίζουμε πρόβλημα
  5. περιπέτειες και εργοστάσια με έμψυχα υλικά..

    Στις περιπέτειες τα εργοστάσια που παράγουν έμψυχα υλικά , ας πούμε 9ωρο, μετράνε για διήμερες παραγωγές;;;
Κορυφή