• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. [Aπορρίπτεται] ΔΕΝ ΠΙΣΤΟΝΟΝΤΑ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ

    φιλε μου πρεπει να γραψεις στην υποστηριξη γι αυτο το θεμα..
  2. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Μοχθηρής θεραπείας

    καλημερα σας.. μονο και μονο για το χρονο που σπαταλησες bolt θα επρεπε οσοι μπαινουν στο forum να εχουν κανει like στο κειμενο σου.. συμφωνω απολυτα με τα οσα εγραψες αλλα οπως βλεπεις οι αρμοδιοι σκοτωθηκαν να σου απαντησουν.. οσον αφορα την δικη μου αποψη αυτη τη φραση σου απομωνοσα που...
  3. [Feedback] Συζήτηση για τις Προκλήσεις

    εγω σε αντιθεση με ολα τα προηγουμενα παιδια εχω να πω οτι ευτυχως που μπηκε αυτο το ξεχασμενο event παλι γιατι ειχα αρχισει να βαριεμαι και να νυσταζω γενικα με το παιχνιδι.. η ''προκληση'' να κανω περισσοτερα τα 3.019.916 που ηδη εχω στην αποθηκη μου ειναι απιστευτη!!!!!!!!!!! το δε κτηριο...
  4. [Ψηφοφορία] ολα τα event επαναληψη

    καλησπερα σας.. ως συνηθως το νημα ξεφυγε και παλι απο το αρχικο του θεμα.. σε οτι αφορα το θεμα νομιζω οτι εχουν γραφτει αρκετες αποψεις οποτε ας μην κουραζω και πολυ.. ειμαι της αποψης οτι τα πιο σημαντικα κτηρια απο παλια event ειναι αυτα της αρκουδας και του φοινικα.. οποτε ισως θα...
  5. [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    καλημερα σας.. τελικα μετα απο τοσα μηνυματα που εχω διαβασει και επειδη εχασα την μπαλα αποφασισα να γραψω κι εγω 2-3 πραγματα που δεν εχουν καμια σχεση με προσωπικες αντιπαραθεσεις αλλα με το σχετικο νημα.. προηγουμενως ομως επιτρεψτε μου ενα σχολιο.. αν καποιος λοιπον μπει και διαβασει τα...
  6. [Feedback] Συζήτηση για τη Μετακίνηση Παικτών

    καλημερα σας.. θα ηταν πολυ ωραιο καποια στιγμη η πολυσυχναστη και ενεργη γειτονια καποια στιγμη να γινει πραγματικοτητα γιατι μεχρι στιγμης παρα τις μετακινησεις κατι τετοιο δεν το βλεπω.. προφανως χρειαζεται καποιος χρονος υποθετω οποτε ειμαστε στην αναμονη.. με την ευκαιρια ομως να αναφερω...
  7. KTIΡΙΑ ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ

    καλημερα σας.. εσυ καλα τα λες αλλα η φιλοσοφια του παιχνιδιου ειναι να μας δυσκολεψει σε θεματα δομησης.. αρα το να εχεις το ελευθερο να κανεις οτι θελεις, να βαζεις και να βγαζεις κτηρια αβερτα δεν εχει κανενα νοημα.. δεν λες και καλα που υπαρχει κι αυτο το ξορκι και εχουμε την δυνατοτητα...
  8. [Feedback] Συζήτηση για την Εκδήλωση Χειμερινής Μαγείας 2021

    να σαι καλα για την πολυτιμη βοηθεια σου..
  9. Τι έχουν τα έρημα και ψοφάνε

    εχεις απολυτο δικιο που το αναφερεις.. δεν γινεται να μας δινουν κτηρια που χρειαζονται ζωοτροφες και παραλληλα να μειωνουν τις πιθανοτητες αποκτησης τους στην ακαδημια.. δεν πεινανε απλα γεωργια.. ολα αυτα λιμοκτονουν.. μιλαμε για συνθηκες κατοχης του 1940 πλεον.. μια ισσοροπια νομιζω κι εγω...
  10. Κλειδωμένη ενίσχυση παραγωγής αγαθών της ανόδου

    η ενισχυση παραγωγης αγαθων της ανοδου ξεκλειδωνει στο τελευταιο κεφαλαιο κωστα..εσυ εισαι αρκετα κεφαλαια πισω οποτε πρεπει να κανεις υπομονη.. εκτος κι αν εννοεις κατι αλλο και δεν εχεις διατυπωσει σωστα την ερωτηση..
  11. [Νέα Ιδέα] [Απόθεμα] Τακτοποίηση συλλεχθέντων κτιρίων στην αποθήκη.

    πολυ ωραια ιδεα.. μακαρι να γινει πραγατικοτητα..
  12. [Feedback] ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ EVENT 2021

    να σαι καλα για την βοηθεια σου.. οπως παντα..
  13. The Cuckoo Chronicles

    καλησπερα σας.. δεν ειναι μονο εξαιρετικη δουλεια αλλα και αξια μιμησης και απο αλλες συντροφιες.. ελπιζω να συνεχισετε παιδια με το ιδιο παθος και περισσοτερη ενταση.. θα ηταν ωραιο να βγαινει 2-3 φορες την εβδομαδα ωστε να ταραζει λιγο τα νερα και να υπαρχει περισσορεο ενδιαφερον σε ενα...
  14. [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    χα χα μια χαρα..
  15. [Διορθωμένο] ταισμα καφε αρκουδας

    παιδια τωρα ειδα την συζητηση.. οντως ειναι οπτικο και μονο το προβλημα.. στην αποθηκη αποδιδονται σωστα οποτε ολα καλα..
  16. [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.130

    απλα ενημερωση για το τι να περιμενουμε στο μελλον ηταν.. αυτο το εργο ειναι ''προσεχως''..
  17. [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    το πολιτιστικο κτηριο δινει ψιχουλα ουτε αξιο αναφορας δεν ειναι το δε θαυμα δυστυχως δεν περιλαμβανει απομοιωση οποτε.. τελος συμφωνω με την faust σε οτι αφορα τους πυροραβδους υπαρχει μεγαλη ελλειψη.. ας ελπισουμε οταν θα μπουν κι αλλοι παικτες στο κεφαλαιο να ισορροπησει η κατασταση..
  18. [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    συμφωνω απολυτα μαζι σου dimdalax.. ειναι ενα παιχνιδι σκεψης και στρατηγικης και ετσι πρεπει να το αντιμετωπιζουμε.. προφανως και καθε καινουργιο κεφαλαιο ειναι μια προκληση γιατι γινεται ακομα και ποιο δυσκολο αρα ο καθενας μας θα πρεπει να σκεφτει τους τροπους και τις κινησεις που θα πρεπει...
  19. [Feedback] Συζήτηση για το Κήπος της Νεραϊδοβασίλισσας

    καλησπερα σας..μολις τωρα διαβασα ολα τα παραπανω μηνυματα.. με ολο το σεβασμο knightmaregr μερικα μηνυματα χρειαζονται απαντηση.. επειδη λοιπον τα events εχουν καταντησει μια απιστευτη ρουτινα χωρις κανενα ενδιαφερον με καθημερινες αποκλειστικες ανταμοιβες αδιαφορες και της πλακας σχεδον στο...
  20. [Feedback] Συζήτηση για το Κήπος της Νεραϊδοβασίλισσας

    σε υπερευχαριστουμε για ακομα μια φορα..
Κορυφή