• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Yara

    [Q&A] Εναρμόνηση Mobile με desktop έκδοσης

    Καλημέρα και καλό μήνα!!! Αναρρωτιέμαι αν η ΙΝΝΟ έχει στο νου της να μεταφέρει κάποια features που έχει η mobile έκδοση στην desktop version και το ανάποδο. Για παράδειγμα αν θα προστεθεί στην mobile έκδοση η κατάσταση online/offline στη λίστα τον ατόμων της συντροφιάς όπως έχει γίνει ήδη στην...
  2. Yara

    [Διορθωμένο] Απόδοση επάθλων τουρνουά

    Έχουν περάσει 2 ώρες απο τη λήξη του τουρνουά και ακόμα να εμφανιστούν τα έπαθλα... Θα γίνει κάτι σύντομα ή όχι??? :((
  3. Yara

    [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί

    Αγαπητέ @NeoRomeo (και το εννοώ μιας που εμείς παίζουμε για λόγους αναψυχής και εσένα είναι η δουλειά σου το θηριοτροφείο του ελληνικού κόσμου :) ) Το παράδειγμα που ανέφερες νομίζω ότι είναι το κερασάκι της τούρτας κι ότι η τούρτα είναι ακόμα πιο εξωφρενική και για μένα προσωπικά ήταν περιττό...
  4. Yara

    [Νέα Ιδέα] [Χάρτης κόσμου] Προσθήκη κουμπιού γρήγορης μετάβασης σε επαρχίες

    Δυσκολία εντοπισμού ανιχνευμένων ανοιχτών επαρχιών: Εδώ και αρκετό καιρό μου είναι δύσκολο να εντοπίζω τις επαρχίες που έχω ερευνήσει αλλά δεν έχω ολοκληρώσει τις μάχες τους. Φαντάζομαι λίγο πολύ όλοι έχουμε το ίδιο πρόβλημα. Θεωρώ λοιπόν ότι ένα κουμπί δίπλα απο αυτά της πλοήγησης του...
Κορυφή