• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Asterismos

    Μικρουλιδες

    γεια σας εχω ξεκλειδωσει την ερευνα αλλα δεν μπορω μα τοποθετησω το χωραφι απο σιταρι Μου ζηταει καποιο αγαθο το οποιο δεν ξερω που να το βρω. Μπορειτε να με βοηθησετε?
  2. Asterismos

    Ενίσχυση Παραγωγής

    Γεια σας Ξέρει κάποιος τι σημαίνει αυτό? Δηλαδή απο 243 Τί πάει 266?
  3. Asterismos

    Ορυχείο Γρανίτη και Χαλκού

    Γεια σας Απ΄οτι είδα μετά το τέλος του κεφαλαιόυ των Νάνων το Ορυχείο Γρανίτη Η Πύλη των Νανων και το Χυτήριο Χαλκού δεν χρειάζονται πλεον! Οι παλαιότεροι τα έχετε γκρεμίσει απ τις πόλεις σας, ή τα κρατάμε για πιθανόν event κλπ. Χρειάζονται κάπου μετα και το ξεκλείδωμα των Νεραϊδών?
  4. Asterismos

    Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια

    Καλημέρα σας Απ την αρχή του παιχνιδιού μου έχω στην κατοχή μου Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια τα οπόια ΔΕΝ ξέρω πλέον τι να τα κάνω! Έχουν μεινει στάσιμα και δεν υπάρχει εδω και 1 χρόνο καμία προοπτηκή για αναβάθμιση! Όλα τα υπόλοιπα κτήρια τα έχω προχωρίσει εκτός τα μαγικά! Ρωτώ λοιπόν...
  5. Asterismos

    Πώληση Ακαδημίας Μαγείας

    Γιατί δεν μπορώ να κατεδαφίσω - πουλήσω την Μαγική Ακαδημία?
  6. Asterismos

    Βίντεο στα Αγγλικά

    Για εμάς που δεν ξέρουμε αγγλικά τι νόημα έχει να βλέπουμε τα βίντεο όπως InnoGames TV - Δεκέμβριους 2017 κλπ κλπ????? Υποτίθεται σε Ελληνικό σέρβερ παίζουμε! Απαγορεύετε στους όρους να χρησιμοποιούμε άλλη γλώσσα εκτός απ τα Ελληνικά, αλλά στους υπότιτλους των βίντεο απουσιάζουν παντελώς οι...
  7. Asterismos

    Μάχες

    Γεια σας. Προσπαθώ εδώ και εβδομάδες να κάνω έστω μια μάχη αλλά ποτέ δεν τα κατάφερα! Διάβασα όλες τις πληροφορίες του παιχνιδιού αλλά είναι όλα ακαταλαβίστικα για μένα! Κατ αρχήν όλες οι επαρχίες μου πλέον είναι ΔΥΣΚΟΛΕΣ .Έχω αριθμό διμοιρίας 36 και ο αντίπαλος συνεχώς πολύ παραπάνω από μένα...
Κορυφή