• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    bla bla bla bla bla... ενώ σου έχω πέι ότι δεν με ενδιαφέρει πλέον καμμία επαφή μαζί σου... "SOKRATIS72" Γιαυτό και δεν σου απαντάω, αλλά εσύ συνεχίζεις με ΠΜ !!!! Προσπαθείς να μου αποδείξεις πόσο τρανός είσαι ενώ εγώ δεν έχω την νόηση να πάιξω όπως εσύ και bla bla bla bla bla ταυτόχρονα...
  2. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Καλό το παραμύθι σου..... αλλά δεν μαρτυράς πόσα έσκασες μέχρι τώρα και γιαυτό δεν την παρατάς !! Αν είχες λίγο τσίπα θα αναλάμβανες για 1 μήνα έστω !! Αλλά επειδή δεν μπορείς να αποδείξεις τίποτε... γιαυτό μας παραμυθιάζεις. Εδώ τελειώσαμε την όποια επικοινωνία είχαμε.. Τέλος
  3. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Σωκράτη... Γιατί είσαι τόσο επιθετικός;;; Εγώ δεν λέω πουθενά "τα καταφέρνετε να προχωράτε σημαίνει πως τα σκάτε χοντρά" !! Εγώ απλώς σε κάλεσα να αναλάβεις την πόλη μου για 1 εξάμηνο, να την εντάξεις στην συμμαχία σου και να δω μέχρι που θα την φθάσεις στο τέλος του χρόνου !! Το ότι την...
  4. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Καλημέρα Σωκράτη, σου στέλνω με ΠΜ τους κωδικούς της πόλης μου (με γεμάτες αποθήκες+στρατό σε πόρους όλων των ειδών) και παρακαλώ να την χρησιμοποιήσεις όσο καλύτερα μπορείς με την πείρα σου, ώστε το επόμενο 6μηνο μέχρι το τέλος του έτους, να δω τι έχεις καταφέρει παίζοντας με αυτή (και με τους...
  5. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Αυτό ήταν μακράν η καλύτερη συμβουλή σου, Σωκράτη
  6. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Καλησπέρα Σωκράτη..... Ολα όσα αναφέρεις μου είναι γνωστά και είχα πλήρη 25μελή ομάδα αλλά τα πράγματα δεν είναι έτσι ρόδινα κι ούτε εύκολα που τα περιγράφεις στα τόσα χρόνια που παίζω !! Θεωρείς όμως ότι όλα όσα κακώς κείμενα αναφέρω, ότι δεν υπάρχουν και είναι εύκολα αντιμετωπίσιμες όλες οι...
  7. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Σωκράτη, σεβαστό αυτό που λες, αλλά.... υπάρχουν λύσεις πληρωμένες, γι'αυτό δεν έχουν σταματήσει οι παίκτες (λυπούνται το χρόνο και τα χρήματα) που βρίσκονται πιο μπροστά σε κεφάλαια, .....να γιατί απογοητεύομαι και περιμένω τερματισμό του παραλογισμού, που δεν αφορά μόνο τα έμψυχα υλικά αλλά κι...
  8. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Σωκράτη για τις υποδείξεις σου, τα έχω ήδη δοκιμάσει αυτά, αλλά είμαι αποκαρδιωμένος διότι δεν διορθώνεται έτσι απλά, η σκόπιμη σαδιστική τυραννία των παικτών με υπερβολικές μειώσεις που τους οδηγούν να αφιερώνουν άπειρες ώρες όπως εγώ ( που ως ηλικιωμένος συνταξιούχος...
  9. georgioskchasiotis

    Εμψυχα Υλικά και μείωση 10%=Μιά ΣαδοΜαζοχιστική κατάσταση

    Είμαι απελπισμένος, διότι ύστερα από 7 χρόνια που παίζω καθημερινά το παιχνίδι, νοιώθω ότι οι προγραμματιστές του παιχνιδιού, νομίζουν ότι εμείς οι παίκτες είμαστε Μαζοχιστές !! Σκέπτομαι πλέον να το εγκαταλείψω διότι νοιώθω σαν το Σίσυφο και τις Δαναΐδες !! Θεωρώ ότι είναι σαδιστικό και...
  10. georgioskchasiotis

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 2ο

    Καλή χρονιά να έχουμε και με υγεία! Ευχαριστώ για τις ψήφους. Μπράβο σε όσους θαρραλέους συμμετείχαν... άντε με το καλό και του χρόνου !!
  11. georgioskchasiotis

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Δεκεμβρίου 2022 - Μέρος 1ο

    Μια φορά κι ένα καιρό, τον χειμώνα κάθε χρόνου στο χωριό όπου ζούν τα Ξωτικά, εκεί είχε την έδρα του το Χριστουγεννιάτικο Εργοστάσιο του Άη Γέτι , αυτό δούλευε στο φούλ υπερωρίες με 3πλές βάρδιες, για να φτιάξει εκατομμύρια Μπουκάλια Ελβενάδας ώστε να πίνουν άφθονη μεθυστική Ελβενάδα, όλοι οι...
  12. georgioskchasiotis

    Αλλαγή σε HTML5

    Συμφωνώ απολύτως σε όλα τα λεγόμενα ... όσο ήταν flash το παιχνίδι έπαιζε παντού ακόμη και σε ΙΕ-9 ενώ από την αλλαγή σε HTML5 έγινε βαρύ κι ασήκωτο και καθυστέρηση στην απόκριση των κλικ'ς και μάλιστα την διαπιστώνω κι εγώ που έχω 8 GB μνήμη RΑΜ και I-5 επεξεργαστή INTEL.. !! Στον ΙΕ-11 και...
  13. georgioskchasiotis

    [Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Ιούλιος 2019

    Μακάρι να βελτιώθηκε στην περιπέτεια (το ίδιο να γίνει και εκτός περιπέτειας)... διότι οι τενοντίτιδες των υπερβολικών κλικ και τα ψυχαναγκαστικά του τύπου: "πρέπει να προχωρήσω την αποστολή με κάθε κόστος" είναι βασανιστικά και χωρίς πραγματικό σκοπό, παρά από το να είσαι όλο το 24ωρο καταπάνω...
  14. georgioskchasiotis

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Ηλιαχτίδα μου, με το μέγεθός σου 350,000 πόντους δεν ήταν καθόλου δύσκολο να κάνεις αυτά που περιγράφεις. Αλλά για σκέψου τους μικρούς !!
  15. georgioskchasiotis

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Όχι δεν την πετάς !! ....την κρατάς μέχρι να χρειαστείς τον χώρο που καταλαμβάνει ή να τοποθετήσεις κάτι άλλο με περισσότερο πολιτισμό στο ίδιο ΄χωρο.
  16. georgioskchasiotis

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Δεν βαριέσαι φίλε μου, μάλλον είμαι απαιτητικός όπως λες.... :cool: Τελικά κατάλαβα ότι το "τάΐσμα" είναι σαν την "Μαγικη΄παραγωγή" το ξόρκι που δίνει +50% για 13 ώρες !! ;);)
  17. georgioskchasiotis

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Ευτυχώς που συμφωνούμε απολύτα ΜΟΝΟ στην τελευταία παράγραφο... έχω μια ερώτηση για τους φοίνικες: "...η δυνατότητα ενεργοποίησης της ειδικής τους λειτουργίας με την επίδραση ταίσματος" που γράφεις, πότε γίνεται και τι αποτέλεσμα έχει, διότι έχω φοίνικα στην 8η κι όσο να τον ταΐζω, αυτός δεν μου...
  18. georgioskchasiotis

    [Feedback] Θερινό Ηλιοστάσιο

    Καλή μου....Μια στο καρφί και μια στο πέταλο τα λες. Να δούμε αν στο τέλος των ημερών του εβεντ που θα έχεις φθάσει και τι θα έχεις κερδίσει, αλλά και τι θα έχεις χάσει από το υποχρεωτικό ανέβασμα στους ΠΓ, διότι κάνεις λάθος για το σύνολο των 22 ΠΓ !! Δεν είναι στο σύνολο, αλλά κάθε φορά...
Κορυφή