• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. VICTOR1952

    κωδωνοστασιο

    Καλησπέρα γιατί δεν με αφηνει να προχωρησω μετα το ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
  2. VICTOR1952

    [Aπορρίπτεται] ΔΕΝ ΠΙΣΤΟΝΟΝΤΑ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΠΣΤΟΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΩ ΑΠΟ ΚΩΔΩΝΟΣΤΑΣΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ
  3. VICTOR1952

    μηχανουργίματα

    Καλησπέρα ποια ειναι τα Μηχανουργηματα????????????
  4. VICTOR1952

    Μέγαρο του Προσκυνητή

    καλημέρα σας εχω ενα κτηριο το μεγαρο του προσκυνητη πατωντας επανω μου δειχνη οτι ειναι μερος ενος σετ που εχω ιδη τοποθετηση ομως εγω δεν εχω τα υπολοιπα κτηρια ξερει καποιοσ κατι να βοηιηση σας στελνω 2 φωτο η μια το κτηριο που εχω και η αλλη το σετ που λεει οτι εχω αλλα δεν υπαρχει ουτε...
  5. VICTOR1952

    θελω να ερθω σε επαφη με παικτες που εχουν τοποθετημενο το Σετ των πραματευτάδων του αέρα

    θελω να ερθω σε επαφη με παικτες που εχουν τοποθετημενο το Σετ των πραματευτάδων του αέρα
  6. VICTOR1952

    [Aπορρίπτεται] Σετ των πραματευτάδων του αέρα

    έχω παρατηρήσει εδώ και αρκετές ημέρες ότι δεν αποδίδει το σετ της αναγραφόμενες αμοιβές για παράδειγμα στο κτίριο του σετ Εμπορική αποβάθρα ενώ γραφεί 3390 + 1130 δίνη μόνο τα 3390 το ίδιο και τα υπόλοιπα κτίρια του σετ γιατί γίνετε αυτό:::::
  7. VICTOR1952

    amuni -διαγραφη κτηριων προηγουμενης φυλης

    Καλησπερα μολις περασα στην νεα φυλη amuni μπορω τωρα να διαγραψω τα κτηρια της φυλης των στοιχειων;;; ευχαριστω
  8. VICTOR1952

    Θεικη σπορα

    Καλημέρα εκτ\ος απο την Αγορά υπάρχουν άλλα κτήρια που παράγουν θεική σπορά ;;;;; ευχαριστώ
  9. VICTOR1952

    Βασιληκη Ανακαινιση

    πως βρισκω σχεδια;;; δεν εχω καταλαβη πως να παρω απο της κατασκευες το ξορκι Βασιλικη Ανακαινιση και που βρισκω τα σχεδια
  10. VICTOR1952

    περιβαλων χωρος

    θα ηθελα να ρωτησω πως δημηουργουνται τα κτηρια εκτος της πιστας του χωρου μου στο παιχνιδη
Κορυφή