• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ

    Πως θα επιβιώσουν όλα τα κτήρια που χρειάζονται ζωοτροφές που στην ακαδημία της βλέπουμε να εμφανίζονται με το μακαρόνι?
  2. Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Σε ατομικό επίπεδο είναι μια αποτυχία ως προς της προσφορές που δίνει με της πιθανότητες. Σχεδόν το70% είναι αποσπάσματα ξορκιών. Το μόνο καλό είναι τα δώρα που παίρνουμε σαν συντροφιά εφόσον τερματίζουμε το κωδωνοστάσιο. Προσωπικά εάν δεν ήμουν σε συντροφιά που μπορεί και το τερματίζει θα το...
  3. [Aπορρίπτεται] Αποθηκευτικός χώρος κεντρικού κτηρίου

    Ένα πρόβλημα που παρατηρείτε συνεχώς είναι η αποθήκη κεντρικού κτηρίου νομισμάτων και προμήθειων, μαζεύοντας τα νομίσματα και όταν ο αποθηκευτικός χώρος γεμίσει δεν μπορείς φυσιολογικά να μαζέψεις τα υπόλοιπα πολλές φορές όμως φθάνει π.χ. συνολικώς αποθηκευτικός χώρος αποθήκης 5000000 νομίσματα...
  4. Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Σε προσωπικό επίπεδο όσο αφορά τα δώρα που δίνει είναι τόσο πλούσια και με της μεγάλες πιθανότητες που δίνει δεν ξέρουμε τη να τα κάνουμε. Ιδιαίτερα τα αποσπάσματα ξορκιών. Προσωπικά εάν δεν ήμουν σε συντροφιά που το ολοκληρώνει και περνούμε τα ομαδικά δώρα δε θα το έπαιζα. Έχω μαζέψει...
Κορυφή