• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Δεν υπάρχουν δυο αποστολές

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1431
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1431

Guest
Kαλησπερα
Από το πρωί παρατήρησα ότι στις κυλιόμενες αποστολές που υπάρχουν στην αριστερή πλευρά της οθόνης , δεν υπάρχουν πλέον 2 αποστολές.... το "ξόδεψε 12 πόντους γνώσης"και το " ολοκλήρωσε την έρευνα μιας τεχνολογίας".
Μπορείτε να μου πείτε για πιο λόγο έγινε αυτό? ( έχω ήδη κάνει ανανέωση και αποσύνδεση/σύνδεση)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DeletedUser3

Guest
Οι επαναλαμβανόμενες αποστολές οι που εμφανίζονται, ανάλογα με το Κεφάλαιο της Έρευνας στο οποίο βρίσκεστε και με βάση την πορεία σας στο δένδρο έρευνας, ανανεώνονται και αντικαθίστανται από άλλες αποστολές.

Τα κριτήρια είναι αρκετά περίπλοκα για να τα αναφέρουμε λεπτομερώς, όμως συνήθως η έρευνα μιας συγκεκριμένης Τεχνολογίας (διαφορετική σε κάθε Κεφάλαιο), είναι που αλλάζει τις διαθέσιμες επαναλαμβανόμενες αποστολές.
 

DeletedUser1431

Guest
Ευχαριστώ για την απάντηση
Βρίσκομαι στο κεφάλαιο νεράιδες. Έχω την εντύπωση πως η αποστολή "ξόδεψε 12 πόντους γνώσης" και το "ολοκλήρωσε την έρευνα μιας τεχνολογίας" υπάρχει συνεχώς, ανεξάρτητα με το Κεφάλαιο της Έρευνας στο οποίο βρίσκομαι...και δεν ανανεώνονται και αντικαθίστανται από άλλες αποστολές, άλλωστε όταν συνέβει αυτό δεν μπήκε κάποια νέα αποστολή στην θέση τους. Μήπως έγινε κάτι άλλο και έφυγαν αυτές? Έχω ήδη ρωτήσει άτομα από την ομάδα μου και δεν έχω πάρει απάντηση, ότι τους έχει γίνει κάτι αντίστοιχο.
 
Κορυφή