• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πλανοδιος εμπορος.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1199
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1199

Guest
Καλημερα σε ολους.
Θα ηθελα να μαθω καποια πραγματα περι πλανοδιου εμπορου .
Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι ,οποτε βαζω εδω την ερωτηση μου και ελπιζω να ποσταρω στην σωστη θεση .
Μπορει καποιος παρακαλω να μου πει ,τι ειναι ο πλανοδιος εμπορος ,τι προσφερει και πως γινεται αλλοι να εχουν πλανοδιο εμπορο και αλλοι οχι ? Τον εχω δει και σε ανθρωπους και σε ξωτικα .
Ευχαριστω εκ των προτερων οσους θα εχουν την ευχαριστηση να μου δωσουν μια απαντηση .:)
 

SOKRATIS72

Ξωτικό του Elvenar
Καλημερα σε ολους.
Θα ηθελα να μαθω καποια πραγματα περι πλανοδιου εμπορου .
Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι ,οποτε βαζω εδω την ερωτηση μου και ελπιζω να ποσταρω στην σωστη θεση .
Μπορει καποιος παρακαλω να μου πει ,τι ειναι ο πλανοδιος εμπορος ,τι προσφερει και πως γινεται αλλοι να εχουν πλανοδιο εμπορο και αλλοι οχι ? Τον εχω δει και σε ανθρωπους και σε ξωτικα .
Ευχαριστω εκ των προτερων οσους θα εχουν την ευχαριστηση να μου δωσουν μια απαντηση .:)

Είναι κτίριο που κερδίζεται στα event ως αποκλειστική αμοιβή ημέρας. Δίνει σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αγαθά στα οποία δεν έχεις μπόνους, στο print screen έχω βάλει ένα που έχω κερδίσει εγώ.
Ανάλογα τον πλανόδιο έμπορο παίρνει και κάποιος παίκτης τα αγαθά της ανάλογης βαθμίδας.
http://prntscr.com/hpixwt
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser1199

Guest
Είναι κτίριο που κερδίζεται στα event ως αποκλειστική αμοιβή ημέρας. Δίνει σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αγαθά στα οποία δεν έχεις μπόνους, στο print screen έχω βάλει ένα που έχω κερδίσει εγώ.
Ανάλογα τον πλανόδιο έμπορο παίρνει και κάποιος παίκτης τα αγαθά της ανάλογης βαθμίδας.
http://prntscr.com/hpixwt
Ευχαριστω,ευχαριστω παρα πολυ . :)
 
Κορυφή