• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

[Feedback] Περιπέτειες Συντροφιάς - Νοέμβριος 2018

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1681

Guest
Καλημέρα, Πότε ξεκινάει η νέα περιπέτεια?
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
Παντως μετα λυπης μου θελω να πω πως στις δυο τελευταιες περιπέτειες τα δωρα για τις τρεις πρωτες θεσεις είναι πολύ λιγα,δεδομενου τις ωρες που θα χρειαστουν να ειμαστε στο παιχνιδι.πραγματικα λυπάμαι.παλαιωτερα υπηρχαν δωρα που αξιζαν και να παλεψεις και να διεκδικήσεις μια από τις τρεις πρωτες..τωρα τι? τι ακριβως να κανω ένα διακοσμητικο που κατά πασα πιθανοτητα θα είναι αχρηστο και θα μεινει στην αποθηκη απλα για να μου θυμιζει τη θεση που πιασαμε σαν συντροφια? σαφως και δεν μας υποχρεωνει κανεις να παιξουμε αλλα εφ οσον υπαρχει συντροφια σαφως και θα βοηθήσουμε ...μα ας το δουμε λιγο το θεμα ανταμειβων στις 3 πρωτες νικητήριες συντροφιες και πραγματικα αν ειχε την καλοσυνη η ΟΔ θα ηθελα να μεταφερθεί το παραπονο μου...ευχαριστω πολυ
 

efidra

Chef
Καλησπερα σε ολους
Δυστηχως με το που αρχισε η περιπετεια επανηλθε το ιδιο προβλημα που ειχαμε και στην προηγουμενη!!
Πειτε στις συντροφιες σας παρακαλω να μην εξαφανιζουν αμεσως ολες τις μικρες προσφορες που μπαινουν για εξυπηρετηση της ομαδας!!!
Τοσο νομιζω πρεπει να τους κοβει οτι ενας παικτης ποθ βαζει μεγαλυτερες προσφορες συνηθως και ξαφνικα βαζει ενα σωρο μικρες (100ξυλο/100 μαρμαρο πχ) και μαλιστα εκτος αγαθων ενισχυσης μπαινουν για συγκεκριμενο λογο.
Ελεος πια!!! Με το που εβαλα ενα σωρο μικρες προσφορες για την ομαδα μου εξαφανηστικαν ολες στο λεπτο!
 

PAROS

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Λυπάμαι πολύ.......Δώρα υπερβολικά φτωχά, μικρής αξίας για παίχτες που είναι κάτω από το 1000, και αρκετά αδιάφορο από την πλειοψηφία των συντροφιών... Κρίμα γιατί θα μπορούσε να είναι πολύ ενδιαφέρον και ανταγωνιστικό για κάθε ομάδα.....
 

Sunshine66

Περιπλανώμενο Ξωτικό
Καλησπέρα! Νά πῶ κι ἐγώ τή γνώμη μου;; Ἡ ἀλήθεια εἶναι ὅτι τά δῶρα δέν εἶναι ἀντάξια τῆς δυσκολίας τῶν συγκεκριμένων περιπετειῶν Νοεμβρίου 2018 πού γιά μένα εἶναι ἀπό τίς πιό δύσκολες, ἀφοῦ ζητᾶνε ἀπ' ὅλα τά ἐμβλήματα. Μόνο ὑλικά, τεχνουργήματα καί ὄρκ δέν ζητᾶνε. Πρίν λίγο καιρό εἶχε κάτι περιπέτειες πού ἦταν πιό εὔκολες, δέν ζητοῦσαν κἄν μαγικά φίλτρα, θαυματοποιῶν καί λοιπά καί τά δῶρα τους ἦταν πολύ καλύτερα. Δηλαδή ἐκεῖ τά δῶρα ἦταν δυσανάλογα μέ τήν δυσκολία τῶν περιπετειῶν. Ἀλλά δέν πειράζει. Ἄς εἶναι, δέν ἀγχωνόμαστε, ἕνα παιχνίδι εἶναι, πᾶμε χαλαρά καί ἐπειδή ἀκριβῶς τά δῶρα δέν ἀξίζουν τόσο πᾶμε μόνο γιά τήν συμμετοχή. Καί ὅ,τι γίνει. Καλή ἐπιτυχία σέ ὅλους, εὔχομαι νά πετύχετε τούς στόχους σας.
Υ.Γ. efidra, ἔχεις ἀπόλυτο δίκιο γιά τίς μικρές προσφορές τῶν 100!!! Βλέπουν ὅτι ἕνας παίκτης προχωρημένος ἀνεβάζει προσφορές τῶν 100 καί τίς παίρνουν ὅλες μέ τή μία, 10-20 προσφορές συνολικά, ἴσα-ἴσα γιά νά μᾶς καθυστερήσουν. Ἐμεῖς ὅσο μποροῦμε ἀνεβάζουμε τέτοιες προσφορές ἀρκετές γιά νά μένουν γιά τήν συντροφιά μας, ἀλλά καί πάλι εἶναι ἀρκετό σπαστικό αὐτό πού κάνουν ὁρισμένοι. Οὔτε ἐπίτηδες νά τό κάνανε.
 

DeletedUser1698

Guest
Στην Αγορα Οπως εχει το φιλτρο για τις Προσφορες Της Συντροφιας, Ετσι Οταν Βαζουμε Προσφορες να Τικαρουμε Και να ειναι αποκλειστικα μονο για την Συντροφια !!!!! Νομιζω Τοτε δεν θα Υπαρχει προβλημα με τις Προσφορες....
 

efidra

Chef
Στην Αγορα Οπως εχει το φιλτρο για τις Προσφορες Της Συντροφιας, Ετσι Οταν Βαζουμε Προσφορες να Τικαρουμε Και να ειναι αποκλειστικα μονο για την Συντροφια !!!!! Νομιζω Τοτε δεν θα Υπαρχει προβλημα με τις Προσφορες....
Αυτο οντως καλο θα ηταν , καρτελα μονο προσφορων συντροφιας, αλλα δεν υπαρχει, και δεν νομιζω να υπαρξει και ποτε!
Το προβλημα βασικα υπαρχει μονο στην διαρκεια της περιπετειας που βαζουμε μικρες προσφορες για τα μαγικα για την ομαδα, αλλιως μια χαρα λειτουργει η αγορα......αρα ειναι απλα στην νοοτροπια μερικων που δεν σκεφτονται ή οπως ειπε κ ο φιλος παραπανω " λες και το κανουν επιτηδες" !!
 

mpoultoza69

Ξωτικό του Elvenar
παιδια μη τρελλαινεστε με αυτό...κάθε παικτης μπορει να βαλει μεχρι 60 προσφορες στην αγορα...βαλτε οσα ατομα εχει η συντροφια μεσα προσφορες (ούτως η αλλως από 100 αγαθα είναι) και θα εχετε παντα προσφορες να καλυφθείτε....
 

efidra

Chef
παιδια μη τρελλαινεστε με αυτό...κάθε παικτης μπορει να βαλει μεχρι 60 προσφορες στην αγορα...βαλτε οσα ατομα εχει η συντροφια μεσα προσφορες (ούτως η αλλως από 100 αγαθα είναι) και θα εχετε παντα προσφορες να καλυφθείτε....
Μα δεν μιλαμε για την ποσοτητα των αγαθων φιλε μου, αυτη ειναι μηδαμινη. Αλλα για τον τροπο και την "μη σκεψη" μερικων!!
Εγω συγκεκριμενα εβαλα καπου 20-25 προσφορες και τις πηραν γειτονες μεσα σε λιγοτερο απο 5 λεπτα. Ατομα που συναλασσομαι καθημερινα σχεδον και η πλειοψηφια των συναλλαγων ειναι πανω απο 5000 η μια Απλα δεν σκεφτονται και δεν τους νιαζει για τον αλλον!!!
Και δεν τρελενομαστε μην ανησυχεις συζητηση κανουμε για την νοοτροπια καποιων!;)
 
Κορυφή