• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Yara

  1. Yara

    The Cuckoo Chronicles

    Ο πολεμικός μας ανταποκριτής μόλις (ε σχεδόν μόλις) κατάφερε μέσα απο τα χαρακόματα να βρει το >>> Μανιφέστο <<< και να το στείλει στα γραφεία της εφημερίδας!!! Φρέσκο λοιπον και μπαρουτοκαπνισμένο νέο τεύχος!!!
  2. Yara

    [Q&A] Εναρμόνηση Mobile με desktop έκδοσης

    Καλημέρα και καλό μήνα!!! Αναρρωτιέμαι αν η ΙΝΝΟ έχει στο νου της να μεταφέρει κάποια features που έχει η mobile έκδοση στην desktop version και το ανάποδο. Για παράδειγμα αν θα προστεθεί στην mobile έκδοση η κατάσταση online/offline στη λίστα τον ατόμων της συντροφιάς όπως έχει γίνει ήδη στην...
  3. Yara

    Συζήτηση Σύζητηση για τα Θραύσματα Ρούνων

    Όντως καλή φαση !!! Χαρακτηριστικό που είναι ικανό να επιρεάσει αρκετά !!!! Ελπίζω να μην λέμε κάπου παρακάτω "ααχ γιατι σπαταλησα τους ρουνους" :)
  4. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    άλλο το τι θεωρεί ο καθένας και άλλο το πως εκφράζεται!!! πιθανολογώ ότι ίσως να μην μπορείς να διακρίνεις την διαφορά και να τα ταυτίζεις. Αυτό και σταματάω εδώ γιατί αν συνεχίσω θα παίξω αγώνα εκτός έδρας ....................
  5. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Τελικά δε μας αξίζει νηπιαγωγείο :( ....
  6. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Ίσως τελικά οι διαχειριστές να πρέπει να ανοίξουν και μια ενότητα "νηπιαγωγείο" :):):) αρκεί όλη η μανούρα που γίνεται να είναι αθώα όπως αυτή των μικρών παιδιών....
  7. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    είσαι λίγο άδικος όταν στην προσωπική σου διαμάχη εκτός από την "μπηχτή" σου στον @MoodMaker προσβάλεις και άλλα 10 (όπως πιστεύεις) άτομα..... Sorry ... μεγάλη χοντράδα....
  8. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    ααααχ εμένα μου ήρθε μια πιο χοντροκομμένη έκφραση στο νου :) είμαι κακός άνθρωπος τελικά!
  9. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Και η δημόσια τηλεόραση δωρεάν είναι αλλά βλέπουμε διαφημίσεις και πληρώνουμε με το ζόρι το τέλος υπερ της ΕΡΤ ακόμα κι αν τελικά δεν τη παρακολουθούμε! Κανείς δεν μας επιβάλει να δούμε ΕΡΤ αλλά όταν επιλέγουμε να δούμε ΕΡΤ ξέρουμε ότι θα δούμε Χ πράγματα και όχι Χ+1. Είτε μας αρέσει είτε όχι η...
  10. Yara

    [Aπορρίπτεται] ΑΓΟΡΑ

    Έχεις δοκιμάσει απλά να γράψεις το νούμερο που θες μέσα στο κουτάκι της ποσότητας; :)
  11. Yara

    [Προωθημένη] Μαζική ακύρωση παραγωγών.

    η πραγματική αξία μιας τέτοιας λειτουργίας θα φαίνονταν στις περιπέτειες....
  12. Yara

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση Απαγορευμένων Ερειπίων

    Δεν ξέρω αν είναι κουραστική η συχνότητα των events, αλλά σίγουρα τα τρόπαια γίνονται όλο και πιο φτωχά, κάνοντας έτσι την όλη διαδικασία όλο και λιγότερο ελκυστική. Παλιώτερα οι ανταμοιβές ήταν πιο γεναίες (βλέπε πηγάδια χαρακτηριστικότατο παράδειγμα) όπως και τα δώρα των περιπετειών .... Είμαι...
  13. Yara

    [Νέα Ιδέα] [Απόθεμα] Τακτοποίηση συλλεχθέντων κτιρίων στην αποθήκη.

    :D :p :D Δεν έχεις κι άδικο ...... <<< ναι αυτό ήταν κακιούλα!!! έχουμε γεμίσει κτήρια που μονο τόπο πιάνουν και μας μπερδεύουν στην αναζήτηση!!!
  14. Yara

    The Cuckoo Chronicles

    Κυκλοφορεί και σειρά επι του θεματος βασισμένη στα γεγονότα!
  15. Yara

    The Cuckoo Chronicles

    εγώ περιμένω να δω πότε θα μας πεις για το project blue book :)
Κορυφή