• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Vagos The Greek

  1. Vagos The Greek

    [Feedback] Συζήτηση για τον Γυρισμό των Μάγων

    α) Τα πρώτα σεντούκια από την τετράδα στο κωδωνοστάσιο έχουν μια πιθανότητα να σου δώσουν 3 καταλύτες β) Στην ακαδημία μαγείας μπορείς να κατασκευάσεις ως ξόρκι τον καταλύτη γ) Ως δώρο σε κάποιες αποστολές ιστορίας
  2. Vagos The Greek

    [Νέα Ιδέα] Σήμανση Μονοπατιών στις Περιπέτειες

    Και για να πάω την ιδέα σου και ένα βήμα πιο πέρα (θεωρώντας αρχικά πολύ σωστή την ιδέα σου), γιατί πατώντας μια συγκεκριμένη διαδρομή να μην εμποδίζεις τους υπόλοιπους παίχτες της συμμαχίας να βάζουν στα σκαλοπάτια (όπως τα αναφέρεις) που δεν αποτελούν το προκαθορισμένο από το συντονιστή...
  3. Vagos The Greek

    Διαγωνισμοι

    Έλα αφεντικό, μας πιάσανε! Απλά πες την αλήθεια! Πως είμαστε οι ίδιοι και οι ίδιοι απλά αλλάζουμε, για ξεκάρφωμα, το όνομα μας κάθε μήνα. Μόνο ο ZELDAFRE ξεχάστηκε και έτσι μας κατάλαβαν!!! Btw, μιας και μου δόθηκε η ευκαιρία, ήθελα να σας ευχαριστήσω για τα διαμάντια στην τελευταία κλήρωση...
  4. Vagos The Greek

    [Feedback] Καινούριες Περιπέτειες

    "μανία?"
  5. Vagos The Greek

    Συζήτηση Πραματευτάδες της Unur

    Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου αν και θα επιθυμούσα να ισχύει το άλλο σενάριο
  6. Vagos The Greek

    Συζήτηση Πραματευτάδες της Unur

    Αγαπητέ dimdalax, χωρίς να έχω κατασκόπους μέσα στην ΙΝΝΟ, μπορώ με σιγουριά να σου πω πως : α) εννοείται πως θα υπάρξει θαύμα για την ελάττωση της μείωσης του ουνούριου (όπως και με το μάνα και τη σπορά) αλλά αυτό δεν υπήρχε περίπτωση να το βγάλουν στο ίδιο κεφάλαιο με το μειούμενο αγαθό. Το...
  7. Vagos The Greek

    [Feedback] Αλλαγές στο Τουρνουά

    Καλησπέρα και καλό μήνα, Ήθελα να ρωτήσω, αν κατάλαβα καλά, τώρα πια θα υπάρχει μόνο μία συνάντηση ανά επαρχία Τουρνουά; Είχα την εντύπωση από την ανακοίνωση στον beta πως είχες τη δυνατότητα να επιλέξεις αν θες να μπεις και να κάνεις τις 4 ή να πας με την μία σε επίπεδο χάρτη; Αυτό άλλαξε; Και...
  8. Vagos The Greek

    [Νέα Ιδέα] Δύο μικρές προσθήκες

    Το να ομαδοποιηθούν μπορεί να μην ακούγεται τόσο πρακτικό γιατί θα χρειάζονταν πολλές καρτέλες, ίσως όμως θα μπορούσε να μπει η σύνθετη αναζήτηση. Να σου δίνεται δηλαδή η δυνατότητα, σε ένα μενού, να κλικάρεις τι ψάχνεις στο κτήριο σου. Όμως και μόνο με την αναζήτηση ονόματος πιστεύω πως...
  9. Vagos The Greek

    [Feedback] Φθινοπωρινός Ζωδιακός 2020

    Καλημέρα σας! Εδώ και κάμποσα event, κάθε φορά που έφτανε το τέλος του, έμπαινα στη διαδικασία να κάτσω και να γράψω κάποιες προσωπικές απόψεις για το event που είχε ολοκληρωθεί αλλά άλλοτε λόγω δουλειάς, άλλοτε λόγω βαρεμάρας έλεγα δε βαριέσαι. Όμως αυτή τη φορά είπα να βρω λίγο χρόνο και να...
  10. Vagos The Greek

    [Νέα Ιδέα] Δύο μικρές προσθήκες

    Καλημερίζω την κοινότητα του Elvenar. Εδώ και λίγο καιρό σκεφτόμουν δύο μικρές χρηστικές (κατ' εμέ) προσθήκες για το παιχνίδι καθώς έκανα την καθημερινή μου βόλτα σε αυτό. Η πρώτη είναι η προσθήκη ενός πλαισίου εισαγωγής κειμένου στην καρτέλα των "Συλλεχθέντων Κτιρίων" με την οποία θα μπορούμε...
  11. Vagos The Greek

    [Επιβεβαιωμένο] Πρόβλημα εμφάνισης...

    Πολλές φορές αυτό είναι και αποτέλεσμα μιας κακιάς σύνδεσης στο ίντερνετ
  12. Vagos The Greek

    θελω να ερθω σε επαφη με παικτες που εχουν τοποθετημενο το Σετ των πραματευτάδων του αέρα

    Δεν χρειάζεται να περιμένεις μέχρι αύριο. Κάνοντας ένα νέο mouse over (που λένε και στο χωριό μου) θα δεις πως το ποσό των αγαθών που παίρνεις πρώτον δε θα έχει πράσινο χρώμα (που είναι το χρώμα που υποδηλώνει πως κάτι το λαμβάνεις με μπόνους) αλλά λευκό και δεύτερον πως το ποσό θα έχει μειωθεί...
  13. Vagos The Greek

    [Feedback] Σύναξη των Λατρειών του Φοίνικα

    Καλημέρα και χρόνια πολλά! Γιατί χρειαζόσουν 10 τέχνεργα; Με 9 τέχνεργα πας ένα κτήριο στο επίπεδο 10 αφού το κάθε κτήριο ξεκινά από το επίπεδο 1 και όχι από το 0
  14. Vagos The Greek

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Μα δεν είπα ποτέ πως το ποσοστό τώρα είναι 1/16. Αντίθετα εσύ το είχες αναφέρει. Εγώ είπα πως είναι ακόμα πιο κάτω το ποσοστό επιτυχίας
  15. Vagos The Greek

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Κάνεις ένα μικρό λάθος σε ότι έχει να κάνει με τα ποσοστά στο προηγούμενο σύστημα. Αν το κοιτάξεις με βάση το πόσα "οτιδήποτε ήταν αυτό που μαζεύαμε" παίρναμε από τα σεντούκια για να πάρουμε τα μεγάλα δώρα, θα δεις πως ακόμα και με το σεντούκι του 30% που ήταν το μεγαλύτερο ποσοστό, συνήθως 1/20...
Κορυφή