• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από texblanco

  1. Νέα Φυλή

    Μήπως ξέρει κανείς πότε θα μπει νέα φυλή στο παιχνίδι?
  2. [Επιβεβαιωμένο] Δεν ελαβα το Ενημερωτικο Δελτιο με τις 100 Μονάδες Γνώσης Μάγων

    μηπως εχετε διπλους λογαριασμους και ερχεται μονο στον ενα
  3. [Feedback] Συζήτηση για τις Προκλήσεις

    Όσο περνάει ο καιρος σε ιβεντ τα δωρα είναι χειρότερα. Τυχεροί οσοι μάζευαν πηγάδια και τα αποθήκευαν, αυτα ηταν βοηθεια που αξιζε για τους παίκτες που πραγματικά ασχολούταν για ευχαρίστηση στο παιχνίδι. Τώρα οι λίγοι πιστοί που έμειναν περιμένουν παλι αυτό το κατι που θα συγκινήσει. Ουτε...
  4. Συζήτηση Νέες Ανταμοιβές στο Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Τεχνεργα του Exress του Bοblin μήπως ξέρουμε ποτε θα είναι διαθέσιμα στο Κωδωνοστάσιο?
  5. [Ατελής Αναφορά] ποντοι γνωσης

    κανε αναφορα στην υποστηριξη
  6. [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    δε νομιζεις ότι καποιος με ένα Χ και μαλιστα κοκκινο στην πολη του ή στο ψευδωνυμο του δε τον στοχοποιεις και εστω τον κανεις θεμα συζητησης. Και όπως ειπε και η υποστηριξη πολλοι παιζουν και αλλου με το ιδιο ονομα ποιος ο λογος να μεταφερεται η συμπεριφορά του εστω και λανθασμενη και...
  7. [Q&A] Πολλαπλοί λογαριασμοί και διαμοιρασμός στοιχείων σύνδεσης

    Να τους βαλουμε κανενα κιτρινο αστερι ,να τους κουρεψουμε γουλι στο αβαταρ του καθενος και να τους κρεμασουμε καμια ταμπελα <<ειμαι τεντυμπο'ι'>>.Τα λαθη ειναι ανθρωπινα και η οποιαδηποτε στοχοποιηση απαγορευεται.Παιζουμε καταρχην ατομικα για τη δικη μας διασκεδαση, ομαδικα για τη ομαδα μας και...
  8. [Ψηφοφορία] Πολιτιστικό Κτίριο από τις Κοινότητες (μέρος Β)

    το χαχανίζουμε βγαίνει απο το χαχαχα που εγραψες και ηταν εμφατική σατυρα και οχι προσβολή .μη τα λαμβανεις κυριολεκτικα δεν ηταν για να σε προσβαλω..ειμαστε εδω για διασκεδαση και οχι να χαλιομαστε αν και η προταση μου ακομα πιστευω ειναι καλη ιδεα.Καλές γιορτές.
  9. [Ψηφοφορία] Πολιτιστικό Κτίριο από τις Κοινότητες (μέρος Β)

    μην σκοτώνεις την επιθυμία μου να φαντάζομαι.εδώ διασκεδάζουμε δε χαχανίζουμε.
  10. [Ψηφοφορία] Πολιτιστικό Κτίριο από τις Κοινότητες (μέρος Β)

    άδραξε την μέρα όμορφε.Μέχρι το 2019 τον Απρίλιο μπορεί να μας έρθει κανένας δορυφόρος στο κεφάλι και να πάει στράφι το πρόγραμμα.
  11. [Ψηφοφορία] Πολιτιστικό Κτίριο από τις Κοινότητες (μέρος Β)

    αλλά να δίνει αρκετά πολιτισμό και πληθυσμό πχ 10000 πολιτισμό και 6000 πληθυσμό
  12. [Feedback] Ροβέρτος ο Κοκκινογένης

    ευχαριστω
  13. [Feedback] Ροβέρτος ο Κοκκινογένης

    τι προσφερουν τα κτιρια ξερουμε ?
Κορυφή