• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από specialk

  1. specialk

    Καλή συνέχεια σε όλους!

    Καλή συνέχεια Romeo. Ελπίζουμε πλέον να σε έχουμε συμπαίκτη. Εμένα θα μου λείψουν τα μουσικά σου ποσταρισματα πάντως... ;) Γι' αυτό σου αφιερώνω : "Κάψε κάθε παλιό για να βγει από μέσα ο πιο όμορφος ανθός"
  2. specialk

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Vaggo με τη δική σου λογική, αν τότε θεωρείς πως είχα 1/20 και όχι 30%, τώρα έχω στην καλύτερη 1/16 αλλά η χειρότερη μπορεί να είμαι 1/48 ή 1/64 ή 1/80 κ.ο.κ. ανάλογα με το πόσα ανακατέματα θα σου "τύχουν". Το σημαντικό είναι ότι τα υπόλοιπα 15 δώρα συνήθως είναι αστεία και η πιθανότητα του να...
  3. specialk

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Τόσο καιρό με τα σεντούκια, που είχες πιθανότητα από 10% έως 40% να κερδίσεις αυτό που ήθελες, υπήρχε δυσαρέσκεια και οι περισσότεροι διαμαρτύρονταν για τον παράγοντα ΤΥΧΗ. Και αυτά γράφτηκαν στο αντίστοιχο feedback των παλαιοτέρων events. Και τα διάβασαν. Και τα σκέφτηκαν. Και αφού πήραν το...
  4. specialk

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Τα τρία πρώτα σχόλια που έγραψαν για "κακό event" ήταν του Yeilos, που προσωπικά κατάλαβα ότι το εξήγησε μιας και μίλησε για επαναλαμβανόμενες αποστολές, για αποστολές με τον έμπορο χονδρικής, για αποστολές απανωτές με ξόρκια κ.ο.κ., της Jaheira, που επίσης κατάλαβα ότι δικαιολόγησε γράφοντας...
  5. specialk

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Το χειρότερο event από θέμα ανταμοιβών! Αδιάφορα δώρα και αν κάτι σε ενδιαφέρει έχεις πιθανότητα 1 στις 16 να το αποκτήσεις... Πρέπει να ανοίξεις όλα τα κουτιά ή να βρεις το ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ για να μπορέσεις να διεκδικήσεις ξανά δώρο που σε ενδιαφέρει. (Το εξελισσόμενο δώρο δε δεν αξίζει καν...
  6. specialk

    λαθος καταναλωση διαμαντιων

    Πρέπει να πας στο γρανάζι κάτω δεξιά στην πόλη σου και να πατήσεις ΕΠΙΛΟΓΕΣ. Ύστερα κλικάρεις το "Δείξε την επιβεβαίωση διαμαντιών".
  7. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    O Beren τα είπε όλα : event-τουρνουά-κωδωνοστάσιο-περιπέτειες-mini event και φτου κι από την αρχή μόνο κουράζουν και δημιουργούν αίσθημα "κόπωσης" και "βαρεμάρας". Ξεκάθαρα τα είπε όλα... Αντί να φτιάξετε κεφάλαια, να εξελίξετε το παιχνίδι ώστε να υπάρχει ενδιαφέρον ειδικά σε παίκτες που έχουν...
  8. specialk

    [Feedback] Έκδοση 1.89

    Το πρόβλημα με τις λανθασμένες ειδοποιήσεις στο mobile παραμένει.
  9. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Από το event της αρκούδας...μόνο το ντέφι θα μπορούσα να κρατάω! o_O Όπως και να έχει νομίζω ότι θα έπρεπε όσοι καταφέρετε, με τέτοιες αποστολές, να τοποθετήσετε αρκούδα και μάλιστα σε επίπεδο 10 να λάβετε ένα καλό δώρο από τη "διοίκηση"...!!!
  10. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    David.... :oops:
  11. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Κι αυτό κι αυτό! :D
  12. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Αν είναι να βάλεις κι άλλες κομματάρες να σου πω κι άλλα "κουλά" που μου έτυχαν...Από Τρίτη που έχει ξεκινήσει το τουρνουά μέχρι και Σάββατο βράδυ οι αποστολές μου ήταν "Ερεύνησε επαρχία-Εξερεύνησε τεχνολογία-Φτιάξε ψωμιά (φυσικά με τα εργαστήρια που ήδη έχω)-Αγόρασε 15 Π.Γ.-Φτιάξε ατμούς...
  13. specialk

    [Feedback] Φθινοπωρινό event!

    Είμαι στην 7η φορά από χτες, άρα νομίζω νικάω! :p (Το LIKE ξεκάθαρα για το τραγούδι!!! χαχαχα)
  14. specialk

    [Feedback] Έκδοση 1.88

    Τελικά διορθώθηκε μερικώς. Κάποιες φορές βγάζει "Συλλέξατε 10 πόντους γνώσης κ.ο.κ" χωρίς να έχει γεμίσει η μπάρα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε ποιες περιπτώσεις γίνεται αυτό...
Κορυφή