• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από nregister86

  1. nregister86

    [Απαντημένη] ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΧΑΡΤΗ

    Εναλλακτικά, να υπάρχει ένα κουμπί που να σε στέλνει στις επαρχίες που είναι ανοικτές ξεκινώντας από την πιο κοντινή ίσως.
  2. nregister86

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία

    Καθημερινές ανταμοιβές 1 2χ2 Πολιτισμός 2 2χ3 Πολιτισμός + Υλικά (μέρος Σετ Α) 3 1x2 Πολιτισμός + Εργαλεία(κεφάλαια 1-5)/ Υλικά (κεφάλαια 6-8)/ Μάννα (κεφάλαια 9-10) /Φασόλια(κεφάλαια 11-12) 4 4χ3 Πολιτισμός ( ΔΙΠΛΗ ΑΝΤΑΜΟΙΒΗ) 5 2χ3 Πολιτισμός + Πληθυσμός 6 2χ3 Πολιτισμός + Εργαλεία 7 2χ2...
  3. nregister86

    [Feedback] Χειμερινή Μαγεία

    Οι αποστολές σύμφωνα με την λίστα του beta είναι οι εξής: 1 Κέρδισε νομίσματα 2 Κέρδισε προμήθειες 3 Ξόδεψε 1 πόντο γνώσης 4 Κέρδισε μάρμαρο 5 Κέρδισε ατσάλι 6 Κέρδισε ξύλο 7 Αγόρασε 2 πόντους γνώσης 8 Ξόδεψε 5 πόντους γνώσης 9 Επίλυσε 3 συναντήσεις 10 Κέρδισε 5 τεχνουργήματα 11...
  4. nregister86

    [Feedback] O Ακέφαλος του Halloween

    Οι αποστολές: 1 Κέρδισε νομίσματα 2 Ξόδεψε 1 πόντο γνώσης 3 Παραγωγή ποτού 1 φορά (5 λεπτά) 4 Κέρδισε προμήθειες 5 Επίλυσε 2 συναντήσεις ή 2 συναντήσεις τουρνουά 6 Κέρδισε 2 τεχνουργήματα 7 Κέρδισε 3 ξόρκια της επιλογής σου 8 Παραγωγή ψωμιού 5 φορές (1ώρα) 9 Παραγωγή 1 μαρμάρινου...
  5. nregister86

    [Feedback] Πανηγύρι της Συγκομιδής

    Καθημερινές ανταμοιβές 1 Κτίριο 2χ3 Πολιτισμός 2 Κτίριο 2χ6 Σετ Ήλιου Πολιτισμός + Λεφτά 3 Μείωση χρόνου 5χ 5ωρών + Διπλή ανταμοιβή (Σάββατο) 4 Κτίριο 2χ2 Πολιτισμός + Αγαθά ή Μάνα ή Φασόλια 5 Κτίριο 1χ1 Σετ Κιριτ Πολιτισμός + Εργαλεία ή Αγαθά ή Μάνα 6 Κτίριο 1χ3 Πολιτισμός 7 Μείωση χρόνου 10χ...
  6. nregister86

    [Feedback] Πανηγύρι της Συγκομιδής

    Η λίστα με τις αποστολές 1 Παραγωγή ποτού 1 φορά (5 λεπτά) 2 Παραγωγή απλών εργαλείων 2 φορές (15 λεπτά) 3 Κέρδισε 20 πόντους πολιτισμού 4 Κέρδισε 10 πληθυσμό 5 Ξόδεψε 1 πόντο γνώσης 6 Μετακίνησε 1 κτίριο 7 Αναβάθμισε 2 κτίρια στο επίπεδο 2 ή παραπάνω 8 Κέρδισε νομίσματα 9 Κέρδισε...
  7. nregister86

    [Feedback] Ενημέρωση στην έκδοση 1.63

    Σε κάποια από τις επόμενες αναβαθμίσεις, μήπως θα μπορούσε να μπει ένα σημάδι πάνω από την καλύβα των εργατών, ώστε όταν δίνουμε βοήθεια σε άλλους παίκτες, να μην ψάχνουμε μέσα στο χαμό από τα κτίρια και να το βρίσκουμε εύκολα?
  8. nregister86

    Αναζήτηση μελών

    Είμαστε μια συντροφιά με 19 μέλη. Αναζητούμε ενεργούς παίκτες, σε οποιοδήποτε επίπεδο. Αυτό που ζητάμε από τα μέλη μας είναι καθημερινή βοήθεια στα υπόλοιπα μέλη, δίκαιες προσφορές στην αγορά και συμμετοχή στα τουρνουά στο βαθμό που μπορεί ο καθένας. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει pm σε...
  9. nregister86

    [Feedback] Ιστορίες της Περιπλανώμενης Σελήνης

    Η λίστα όπως υπάρχει στο beta αυτή την στιγμή 1 Κέρδισε μια ποσότητα νομισμάτων 2 Κέρδισε ποσότητα προμηθειών 3 Εκπαίδευσε στρατιώτες 4 Παραγωγη ποτών 5 Ξόδεψε 1 πόντο γνώσης 6 Αγόρασε 2 πόντους γνώσης 7 Μετακίνησε ένα κτίριο 8 Δέξου ή βάλε 2 προσφορές 9 Κέρδισε ή χρησιμοποίησε ένα...
  10. nregister86

    [Feedback] Woodelvenstock

    Updated! Επίσης, ανανέωσα την λίστα με τα ημερήσια έπαθλα.
  11. nregister86

    [Feedback] Woodelvenstock

    Καθημερινές ανταμοιβές (μέχρι ώρας), όπως έχουν εμφανιστεί στο beta server, για να προγραμματίσετε πότε να ανοίξετε τα σεντούκια. 1 2χ3 Πολιτισμός + Νομίσματα 2 2χ3 Πολιτισμός + Πληθυσμός + Εργαλεία (μέρος Σετ) 3 1χ1 Πολιτισμός (Διπλή ανταμοιβή) 4 3χ3 Πολιτισμός 5 4χ3 Πολιτισμός +...
  12. nregister86

    [Feedback] Woodelvenstock

    Βγάλανε επιπλέον ανακοίνωση στο beta, που λέει ότι οι αποστολές 29, 36, 69 και 76 θα διορθωθούν στο live server, ώστε και τα υλικά που χρειάζονται να απαιτούν τον ίδιο αριθμό παραγωγών. Επειδή δεν έχω φτάσει ακόμα στην αποστολή 29, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω ότι όντως φτιάχτηκε. Όποιος φτάσει...
  13. nregister86

    [Feedback] Woodelvenstock

    Με κάθε επιφύλαξη για την μετάφραση, αυτή είναι η λίστα με τις αποστολές 1 Κέρδισε νομίσματα 2 Κέρδισε προμήθειες 3 Ξόδεψε 1 πόντο γνώσης 4 Κέρδισε μάρμαρο 5 Κέρδισε ατσάλι 6 Κέρδισε ξύλο 7 Αγόρασε 2 πόντους γνώσης 8 Ξόδεψε 5 πόντους γνώσης 9 Επίλυσε 3 συναντήσεις 10 Κέρδισε 5...
  14. nregister86

    Συζήτηση Ξόρκι της Επαναφοράς- Εξισορρόπηση Κτιρίων στην 1.54

    Μόλις έγινε η αναβάθμιση και παραθέτω την δική μου εμπειρία. Πριν ήμουν με +1100 πληθυσμό και κάπου 55000 πολιτισμό (δικό μου, όχι από βοήθειες άλλων). Τώρα έπεσα στο -450 πληθυσμό και περίπου στο 49000 πολιτισμό. Επίσης, επειδή η συντροφιά έχει αρκετά μέλη που είναι σε χαμηλό επίπεδο δεν...
  15. nregister86

    Συζήτηση Ξόρκι της Επαναφοράς- Εξισορρόπηση Κτιρίων στην 1.54

    1ον. Τι είναι τα σχέδια? Ίσως έχω χαθεί στην μετάφραση, αλλά σαν ανταμοιβή από τα τουρνουά (τα εβδομαδιαία), βλέπω θραύσματα, ξόρκια και στιγμιαίες ενισχύσης πόντων πολιτισμού. Τα σχέδια θα είναι κάποια εξτρά ανταμοιβή ή θα αντικαταστήσει κάτι που υπάρχει ήδη? 2ον. Έστω ότι είμαι στο κεφάλαιο 5...
Κορυφή