• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Nasty

  1. Nasty

    Προνόμια Τουρνουά

    Καλησπέρα σε όλους. Έψαξα αλλά δεν μπόρεσα να δω αν έχει απαντηθεί ξανά αυτό που θα ρωτήσω. Έχω μια ερώτηση για τα προνόμια του Τουρνουά. Στην συντροφιά μου τα σχετικά προνόμια είναι στο επίπεδο 7 (άρα ανταμοιβές 17500). Το πρόβλημα είναι ότι με το ζόρι βάζουμε 10000. Ξεκινάμε να τα ρίχνουμε...
  2. Nasty

    Διευκρίνηση "Επίκλησης"

    βγάζεις 3 οποιαδήποτε κτίρια από το απόθεμα σου και τα βάζεις στην πόλη σου.
  3. Nasty

    πότε θα ξεκινήσει η περιπέτεια???

    θα ήθελα να ρωτήσω πότε θα ξεκινήσει η περιπέτεια με δεδομένο ότι ακόμα υπάρχει το περιθώριο τράμπας των τέχνεργων. όσο για τα κτίρια της νεας φυλής καλό θα ήταν να μην ήταν τόσο μεγάλα. δεν υπάρχουν περισσευούμενα χρήματα να αγοράσουμε διαμάντια.
  4. Nasty

    Αναβαθμίσεις του Φοίνικα της Φωτιάς(????)

    Καλησπέρα σας. Μας δώσατε μέσω της Ακαδημίας Μαγείας τον Φοίνικα της Φωτιάς αλλά δεν μας δίνετε τις αναβαθμίσεις με κάποιο τρόπο (και δεν εννοώ μέσω διαμαντιών). Μήπως θα έπρεπε να κάνετε κάτι αλλιώς θα το εκλάβω ως κοροιδία εκ μέρους του παιχνιδιού και δεν θα ήθελα να θεωρηθώ κορόιδο εκ...
  5. Nasty

    Συζήτηση Nέα φιλοξενούμενη φυλή: Οι Μικρούληδες

    θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το πόσες φαρμες θεωρειται οτι ειναι οι βελτιστες και από πόσα χωραφια σε καθε ειδος χρειαζονται?
  6. Nasty

    Μαγοι και Δρακοι - καθηγητές

    Ξέρει κάποιος ποιά είναι τα αντικείμενα που ζητά για κάθε καθηγητή? Διότι δεν θυμάμαι ούτε ποιος καθηγητής αντιστοιχεί σε ποια σχολή. Ευχαριστώ.
  7. Nasty

    [Feedback] Αναβάθμιση στην έκδοση 1.42

    υπάρχουν καποια θεματακια: 1) με τις ειδοποιήσεις. δεν βλέπω ειδοποίηση όταν κάποιος αποδεχεται μια προσφορά μου στην αγορα. πάντως στις ειδοποιήσεις υπάρχουν κανονικα απλά δεν μου ερχεται εμενα ειδοποιηση με φωτεινη ενδειξη 2) αν δεν μπω στην αγορά δεν έρχονται τα αγαθά που μου στέλνουν όσοι...
Κορυφή