• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από mike1976

  1. mike1976

    Black Matter - Μαύρη Υλη

    Που βρίσκω των πυργο του σκότους για να παραξω μαύρη υλη? Το αντίστοιχο για την Λευκή υλη το βρήκα.
  2. mike1976

    [Feedback] Συζήτηση για την Αναγέννηση των Λατρειών του Φοίνικα

    Αν της βρεις στα ελληνικά στείλε μου κι εμένα..., ευχαριστώ
  3. mike1976

    Αλλαγή σε HTML5

    Δεν φτάνουν όλα τ άλλα άσχημα αυτής της αλλαγής αλλά σχεδόν μόνιμα από τότε κολλάει άσχημα και που και που κρασαρει όλο το παιχνίδι, στης δε περιπέτειες άστα να πάνε..., επανεκκίνηση στην επανεκκίνηση είναι το παιχνίδι και όχι μόνο από μένα που έχω έναν νορμάλ προς καλό υπολογιστή αλλά και απ...
  4. mike1976

    [Διορθωμένο] Κρασαρισματα...

    Με ρωτάνε στην ομάδα γιατί συνέχεια κρασαρει το παιχνίδι και πρέπει να κάνουμε επανεκκίνηση για να παίξουμε και δεν ξέρω τη να τους πω,στην διάρκεια των περιπετειών τους έλεγα λόγω φόρτου του παιχνιδιού...,τώρα όμως που έχουμε τα ίδια προβλήματα τη γίνετε...?
  5. mike1976

    [Ψηφοφορία] Πρόταση για ειδικό Κόσμο

    Δεν θα γίνει ποτέ...., συμφωνώ όμως...!!!
  6. mike1976

    [Ατελής Αναφορά] Άρωμα νύχτας κεφάλαιο νεράιδες

    Είναι γατονια ρηγα μου....,θα σου απαντήσουν άμεσα.....!!!Αλλά νομίζω πρέπει ν ανεβάσεις την πύλη σου.
  7. mike1976

    κωδωνοστάσιο

    τα δωρα απ το ομαδικο στο κωδωνοστάσιο... γιατι δεν μου έρχονται σχεδόν ποτέ στην ώρα τους?
  8. mike1976

    [Νέα Ιδέα] Απόκτηση Τεχνέργων παλαιοτέρων εξελισσόμενων κτηρίων.

    Δεν το βλέπω να γίνεται..., γιατί αν γίνει θα χαλάσει την φιλοσοφία που θέλουν να φτιάξουν σιγά σιγά για το παιχνίδι..., αν πχ άφηναν να ισχύουν τα περσινά δεν θα χρειάζονταν πχ ένα μπάλαντερ φέτος, δεν το θέλουν αυτό και είναι ξεκάθαρο, η μόνη περίπτωση να γίνει είναι να μην τους βγήκε αυτό που...
  9. mike1976

    [Feedback] Σύναξη των Λατρειών του Φοίνικα

    Το καλύτερο δώρο την τρίτη μέρα (Day 3 – Phoenix Cult) τυχαίο ...,τη να πω...!!!
  10. mike1976

    [Feedback] Σύναξη των Λατρειών του Φοίνικα

    Αυτό που έχουν κάνει είναι εναντίον πρώτα για τους νέους παίκτες λόγω του ότι δεν έχουν την επιλογή για να διαλέξουν ένα διαφορετικό φοίνικα όπως είχαμε εμείς πέρυσι και μετά το 3 προς 1 στης ανταλλαγές των περσινών εξελίξεων με την φετινές είναι πάλι άδικο γιατί σου λέει είσαι λάθος (για να μην...
  11. mike1976

    Συζήτηση Αλλαγή στους κανονισμούς του παιχνιδιού

    δεν με βοήθησες πολύ αλλά σ ευχαριστώ ούτως η άλλος...!!!
  12. mike1976

    Συζήτηση Αλλαγή στους κανονισμούς του παιχνιδιού

    εχω θεμα μ εναν παικτη στην ομαδα μου,παραπανω λες αυτα που λες....,στους κανονες ομως λεει... Η πρόσβαση σε λογαριασμό άλλου παίκτη απαγορεύεται αυστηρά. οταν παιζουν απ την ιδια ip εγω τη πρεπει να πω?παρανομούν η όχι,σε παρακαλώ βοήθησε με...,ευχαριστώ...!!!
  13. mike1976

    [Νέα Ιδέα] [Περιπέτειες της Συντροφιάς] Αναβάθμιση

    Καλησπέρα...,η οπτική του πολύωρου παίκτη (όταν έχει καθαρό μυαλό) είναι ΠΆΝΤΑ καλύτερη ακόμα και απ των κατασκευαστή ενός παιχνιδιού γενικά,ο κατασκευαστής είχε την ιδέα και την έκανε....,αλλά ο παίκτης τρίβετε σ αυτήν του την ιδέα κάθε μέρα και πολλές ώρες,θεωρώ λοιπόν πως μ αυτό και μόνο το...
  14. mike1976

    [Νέα Ιδέα] [Περιπέτειες της Συντροφιάς] Αναβάθμιση

    ΜΠΡΑΒΟ...για την προσπαθεια σας παιδια,εγω εκ μερους της ομαδας μου (ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ) σας λέω ότι είμαι υπέρ αυτού και γενικά είμαι υπέρ στο σκεπτικό ότι έχεις να κάνεις περισσότερα πράγματα....,γιατί εδώ που τα λέμε το παιχνίδι κάποιες φορές είναι βαρετά μονότονο...,ξανά μπράβο σας και ελπίζω να το...
  15. mike1976

    [Διορθωμένο] Ανταμοιβες απο κοδωνοστασιο

    Δεν έχουν πιστωθεί στον λογαριασμό μου οι ομαδικές ανταμοιβές,σας παρακαλώ να το δείτε γιατί έκανα κόπο να φτάσω στο δεύτερο μεγάλο δώρο και είναι κρίμα να τα χάσω...!!!ευχαριστώ....
Κορυφή