• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από mexicanos

  1. mexicanos

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Εγω θα ελεγα αν διαβαζει κανεις απο τους υπευθυνους το νημα ,να δοκιμαζαν 1-2 ιδεες απο αυτα που λενε σχεδον ολοι, για να δουν αν υπαρχει η ανταποκριση που ολοι λεμε στον Beta server
  2. mexicanos

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Μαρτίου 2022

    https://prnt.sc/Sof2sTeTnRdo
  3. mexicanos

    Διαγωνισμοι

    Καλησπερα ετσι για να ριξω λαδι στη φωτια.... τελικα οι διαγωνισμοι μουφα ,ολο οι ιδιοι και ιδιοι περνουν τα διαμαντακια..ο νωον νωητο αλλωστε δεν ειναι τυχαιο, απορω που μπαινουμε στην διαδικασια να στελνουμε ολοι
  4. mexicanos

    [Feedback] Φθινοπωρινός Ζωδιακός 2020

    Καλησπερα και απο εμενα, καταρχην να πω οτι λιγο πολυ,θα συμφωνησω με τους προηγουμενους συμπαιχτες ,ως το θεμα συχνοτητας ζωωτροφης η οποια στην δικη μου περιπτωση το θεωρω τραγικη, (χωρις να μπω σε λεπτομεριες για τους λογους). Ειπατε σε προηγουμενη απαντηση οτι δεν ειναι στις προθεσεις σας να...
  5. mexicanos

    [Διορθωμένο] Ανταμοιβες απο κοδωνοστασιο

    πριν 3 λεπτα πστωθηκαν στον λογκ οποτε ολα καλα , να κλειδωσει
  6. mexicanos

    [Διορθωμένο] Ανταμοιβες απο κοδωνοστασιο

    καλησπερα δεν ξερω αν αντιμετωπιζουν και αλλοι το προβλημα, αλλα δεν μου εχουν πιστωθει στο λογαριασμ μου οι ομαδικες ανταμοιβες μετα το τελος του κοδωνοστασιου εχω καθαρισσει κουκις εχω κανει ρεφρες και ολα τα λοιπα
  7. mexicanos

    εργοστασιο εληξιριων

    διορθωθηκε ...ευχαριστω πολυ
  8. mexicanos

    εργοστασιο εληξιριων

    Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση , με προλαβατε πριν το γκρεμισω :)
  9. mexicanos

    εργοστασιο εληξιριων

    καλημερα η αναβαθμηση του εργοστασιου απο το το 9 στο 10 λβλ ζηταει 1017 πλυθησμο..ειναι σωστο ή ειναι καποιο προβλημα του παιχνιδου; http://prntscr.com/dxidoc
Κορυφή