• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από kikitsos

  1. xrisafenios finikas

    se eyxaristo gia tin ypenthimisi tou kanona 1). alla den mporo na apologoume .se oksimores katastasis paralogias..oso gia tin anafora ton elinikon oi griklis.ftiakse prota to onoma sou elinikous xaraktires .kai meta kane mou ipodiksis. ayta stin sinexia ta ypolipa an den katalaves ti sou egrapsa
  2. Αξιοποίηση θραυσμάτων ρούνων

    exeis apolito dikio.einai mia kali skepsi,i opia pistevo kai thelo na tin proxorisoun oi oipeythinoi. +1 apo emena
  3. xrisafenios finikas

    diladi gia na katalavo_OLOI OI ALLOI PAIXTES TA EXOUN FOULL.giafto den endiaferontai.ama (kata tin gnomi mou )ena toso sovaro thema den endiaferei kanenan.den nomizo oti tha asxolithei kanenas.apo tous manatzer tou paixnidiou. kai mia 2 aporia.aytoi pou asxolithikan kai to aniksan na to...
  4. xrisafenios finikas

    se eyxaristo.gia tin epeksigisi. sokratis72. katalaveno .oti sta event.yparxoun kritiria pou kerdizeis .ta evolve. alla otan kapios gia opiondipote logo xriazetai kapia. tha itan logiko me kapion tropo na mporouse na vrei. opos proanaferes.
  5. xrisafenios finikas

    Geia sas.Tha ithela na rotiso to eksis.exo ton xrisafenio finika .ti akrivos prepei na kano.gia na mporeso na ton kano foull sta evolve.apo tin stigmi pou ton exo kai den mporo oute me diamantia na to kano.
  6. [Feedback] Κωδωνοστάσιο της Αιωνιότητας

    Γεια .Ξερω οτι μπορει και να ειναι λαθος να αναρτησω εδω.Αλλα εχω μια διαφορα αποψης,με τους προηγουμενους ομιλητες.στο εβδομαδιαιο τουρνουα . Ο Αρχιμαγος και οι μαγοι ,καθε συμμαχιας ειναι Υπευθηνοι .Το πως διαχειριζονται Το τι κανει ο καθενας.Και ποσους ποντους δινει..και ΟΧΙ οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ.
  7. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    Με την σειρα μου να ευχηθω. Καλες γιορτες.Οσο για το ειβεντ.Οπως ειχα ξαναγραψει .ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!.Ακομα και στα χειροτερα υπαρχει στρατηγικη.Και προς τα ερχομενα, εχω μια αισθηση, οτι ποτε δεν θα ξαναειναι το ιδιο .Ενα παιχνιδι δεν μενει σταθερο.Ολα ξεκινανε με εναν αλφα σκοπο και στο τελος ενα...
  8. για το επομενο EVENT

    ριχνω μια ΙΔΕΑ για το επομενο γεγονος που θα λαβει μερος.(το 2019 απο ολα τα ειβεντ που εγιναν, εχουμε παρει σαν δωρα EVOLVE,.αλλα σε ολους ολο και κατι λειπει για να το κανει φουλλ.)αντι να δωσει καποια καινουργια.να μας δοσει την επιλογη να διαλεξουμε ,εμεις πια θελουμε .ωστε να κλεισουμε τα...
  9. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    φιλτατε.ΜΜΤΤ.δεν εχω λογο αντιπαραθεσης ,σε αυτα που γραφεις.ΟΣΟ για τους διαχειριστες ,συμφωνω και επαυξανω.λοιπον ,,,ριχνω μια ΙΔΕΑ για το επομενο γεγονος που θα λαβει μερος.(το 2019 απο ολα τα ειβεντ που εγιναν, εχουμε παρει σαν δωρα ειβολβ.αλλα σε ολους ολο και κατι λειπει για να το κανει...
  10. [Feedback] Χειμερινή Μαγεία 2019

    λίγο αισιόδοξια. εντάξει δεν είναι το καλύτερο γεγονός αυτο το τουρνουα.απλα προσπαθησαν για κατι καλυτερο και δεν πετυχε.και αντι να φτασουμε να κριτικαρουμε αρνητικα...μηπως πρεπει να ριξουμε και εμεις καποιες ιδεες.με καλη προθεση για κατι καλυτερο.
  11. λαθος καταναλωση διαμαντιων

    εχει συμβει πολλες φορες.να μην παρατηρήσω οτι τελειωσαν τα υλικα ενω εδινα εντολες κατασκευων,και να παιρνει διαμαντια.για τιν υλοποιηση τους.θα ηθελα λοιπον να προτεινω οτι, πριν παρει τα διαμαντια ,να ζηταει επιβεβαιωση
Κορυφή