• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από INFERNO NEMECIC

  1. INFERNO NEMECIC

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Προσωπικη γνωμη ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κατι ωραιο μακαρι να μπαινει συνεχεια με διαφορετικα κτιρια καθε φορα και αν γινεται να υπαρχουνε και τεχνεργα οπου θα βοηθουσαν τους νεους παικτες να κανουν εξελιξη σε καποια κτιρια που χρειαζονται
  2. INFERNO NEMECIC

    [Νέα Ιδέα] μεταφορα τεχνεργων

    Καλησπερα φιλε και παλι πρωτον δεν με ενδιαφερει το θεμα για διπλους λογαριασμους Γνωμη μου καλα κανουνε και εχουν δευτερον καποτε εκανα αναρτηση για τα τεχνεργα και παικτες που εχουνε φτασει ενα μεγαλο επιπεδο παραπονιοντουσαν για οτι εχουνε στην αποθηκη τους πολλα τεχνεργα και δεν ξερουνε...
  3. INFERNO NEMECIC

    [Νέα Ιδέα] μεταφορα τεχνεργων

    Καλημερα και παλι οπως και να εχει καλο για εμενα πιστευω θα ητανε να μπορει να γινει μεταφορα στα τεγνερχα ετσι ωστε να μην μενει καποιο κτιριο μισο αφου τα τεγνερχα τα δινουν με το σταγονομετρο
  4. INFERNO NEMECIC

    [Νέα Ιδέα] μεταφορα τεχνεργων

    Καλησπερα μια ιδεα που ειχα ητανε να μπορουν να δινονται τεχνεργα απο τον εναν παικτη στον αλλον Υπαρχουν παιχτες που εχουνε παρει τεχνεργα που δεν τα χρειαζονται υπαρχουν ομως παιχτες που τα χρειαζονται για να κανουν μια εξελιξη η να την τελειωσουνε Ειναι κριμα να πανε χαμενα οταν καποιος δεν...
  5. INFERNO NEMECIC

    [Διορθωμένο] ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ

    Καλησπερα εδω και 2 μερες εχω προβλημα με τα μυνηματα μια υπαρχουν μια δεν υπαρχουν το εχουνε και αλλη το προβλημα?
  6. INFERNO NEMECIC

    [Feedback] Συζήτηση για τις Προκλήσεις

    οταν ελεγα εγω καποτε να αλαξουνε τα δωρα αλλα δωρα στο κωδονοστασιο αλλα δωρα στο τουρνουα σκηνων ποιο πολλα κτιρια σπανια καινουργια αλλα και παλια που δεν τα εχουνε νεοι παιχτες καποιοι ετρεξαν να κραξουν ειχα δικιο τελικα και ας ειμαι στο παιχνιδι σχεδον 1μιση χρονο
  7. INFERNO NEMECIC

    Σχεδια για αναβάθμιση μαγικες κατοικιες η για οτι αλλο χρειαζονται

    εγινε σωκρατη και ευχαριστω για την βοηθεια
  8. INFERNO NEMECIC

    Σχεδια για αναβάθμιση μαγικες κατοικιες η για οτι αλλο χρειαζονται

    Kαλησπερα Σωκρατη και ευχαριστω για την βοηθεια αλλα το προβλημα δεν ειναι ποιο πολυ στης αναβαδμισης μαγικης κατοικια η μαγικα εργαστηρια το προβλημα ειναι με την ακαδημια μαγειας που για να παρεις 1 τεχνερχω σου ζηταει 3 σχεδια εκει ειναι το ολο προβλημα για αυτο ειπα και εστω καθε εβδομαδα...
  9. INFERNO NEMECIC

    Σχεδια για αναβάθμιση μαγικες κατοικιες η για οτι αλλο χρειαζονται

    Εγω μια προταση η ιδεα Τα σχεδια που υπαρχουν στο παιχνιδι δεν θα ητανε ποιο εφικτω να μπορει καποιος να αγορασει αν θελέι με πετραδια Αν δεν εχει αλλα και θελει να κανει καποια αναβαδμιση μαγικης κατοικιας η αναβαδμιση μαγικο εργαστηριο η να παρει καποιο τεχνεργο απο την ακαδημια μαγειας...
Κορυφή