• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Faust

  1. [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    Κατά τη γνώμη μου η είσοδος και νέων συμπαικτών στο κεφάλαιο θα έχει σαν αποτέλεσμα την ακόμα μεγαλύτερη έλλειψη του υλικού. Αυτό προκύπτει από το ότι και τα 4 (x2 ή x3) κτίρια του οικισμού που πρέπει να χτίσουν όλοι οι παίκτες για να ολοκληρώσουν το κεφ. χρειάζονται πυρόραβδο ενώ το ίδιο θα...
  2. [Feedback] Νεο Κεφαλαιο

    Καλησπέρα.
  3. Συζήτηση Το Elvenar έρχεται μαζί σας! Παντού!!!

    Καλησπέρα. Η mobile έκδοση για Android γνωρίζεται αν είναι διαθέσιμη; Λέτε στο προηγούμενο μήνυμα..."να γίνει το παιχνίδι διαθέσιμο ακόμα και στις διακοπές σας" ......
  4. Αποστολή"Φτιάξε παράσειο

    Σ'ευχαριστώ θερμά "SOKRATIS72" και για την απάντηση...και για την υπόδειξη. (Η αλήθεια είναι πως το είχα υπόψη μ αλλά την παρούσα στιγμή ήταν σε παραγωγή το κτίριο οπότε δεν το έβλεπα πουθενά). Να ΄σαι καλά!
  5. Αποστολή"Φτιάξε παράσειο

    Καλησπέρα! Εχω μια αποστολη :"Φτιάξε 1 μεγαλοπρεπές παράσειο". Ξερει καποιος να μ πει τι ειναι το "παράσειο"? Τι ακριβως πρεπει να φτιαξω δηλ.? Ευχαριστώ
Κορυφή