• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από dimdalax

  1. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για το Μεγαλείο του Νερού 2023

    Καλησπέρα, σ' ευχαριστούμε πολύ.
  2. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για το Λουλουδένιο Ξύπνημα 2023

    Ευχαριστούμε :)
  3. dimdalax

    [Διορθωμένο] Σπιρτόζικο Ρακούν

    Καλημέρα, ναι στο υπολογιστή το αποδίδει κανονικά μόνο στο κινητό υπάρχει πρόβλημα.
  4. dimdalax

    [Διορθωμένο] Σπιρτόζικο Ρακούν

    Έκανα απεγκατάσταση το παιχνίδι στο κινητό και το ξαναεγκατέστησα. Τάισα το ρακούν και ξανά τα ίδια 4 πγ μου έδωσε αντί για 12 που έδινε. Μάλλον κάτι λάθος έγινε με την νέα έκδοση?
  5. dimdalax

    [Διορθωμένο] Σπιρτόζικο Ρακούν

    Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να αναφέρω ένα πρόβλημα με το συγκεκριμένο κτήριο. Παρόλο που το έχω στο 10 επίπεδο και ταϊσμένο δεν αποδίδει το 200% που θα έπρεπε. Το κατάλαβα γιατί το έχω επί μονίμου βάσεως στην επιλογή των πόντων γνώσεων. Είναι η δεύτερη ημέρα που δεν το δίνει. Ευχαριστώ.
  6. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Σωκράτη μου 1000 φορές καλύτερα να βάλει κανείς στην πόλη του θαύματα για πολιτισμό και πληθυσμό πάρα τέτοια κτήρια που πρέπει να τα ανανεώνεις ανά κεφάλαιο. Όσο αφορά για το πάσο για καλύτερα δώρα και λιγότερο κόστος ενεργοποίησης το είπα για να υπάρχει πιθανότητα να υλοποιηθεί. ;)
  7. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή των Ονείρων

    Καλημέρα σας. Εφόσον μιλάμε για την εποχή των ονείρων θα ήθελα να ονειρευτώ λίγο. Δηλαδή θα ήθελα περισσότερα δώρα σε εξελισόμενα κτήρια και πηγάδια ευχών κάτι που έχει και κακώς κατεργηθεί απο το παιχνίδι. Θα μπορούσαν να προστεθούν στο εποχιακό πάσο, άν και αυτό πάλι είναι πολύ ακριβό. Πολύ...
  8. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Μοχθηρής θεραπείας

    Καλησπέρα σας. 'Ολοι ξέρουν ότι μου αρέσουν τα ιβέντ και τα κτηριάκια που δίνουν στρατό, αγαθά κ.λ.π. Αλλά έχω θέμα με το τέλος των ιβέντ. Πάντα ψάχνω κλειδιά γύρω στην πόλη μου. Κάτι πρέπει να κάνετε κάτι γι αυτό. Νομίζω το κάνετε και σεις και μήν κρύβεστε πίσω απο το δάκτυλό σας!!! Σας...
  9. dimdalax

    [Νέα Ιδέα] μεταφορα τεχνεργων

    Καλησπέρα. θα ήθελα να διευρύνω την ιδέα κάπως. Θα ήθελα στην αγορά να υπήρχε μια ακόμα θέση όπου οι παίχτες θα μπορούσανε να ανταλλάσουν τα τέχνεργά τους 1:1 είτε από τα ίδια είτε διαφορετικής σειράς. Άν δεν μπορεί να γίνει και αυτό άς βγάλουν επιτέλους τα άχρηστα απο τις κατασκευές στην...
  10. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Πύλης του Παρελθόντος

    Καλημέρα, Aigli-eratw είσαι αστέρι!!! ευχαριστούμε!!!
  11. dimdalax

    [Feedback] Συζήτηση για Περιπέτειες Συντροφιάς

    Καλημέρα σας. Θα ήθελα πάνω σε αυτό να προτίνω αντί για σακιά να είχαν την βοήθεια γειτόνων. Δηλαδή "δώστε (Χ)αριθμό βοήθεια σε γείτονες" και να έπαιρνες το αντίστοιχο έμβλημα, μιάς και το Elvenar δεν είναι πολεμικό παιχνίδι. Ευχαχριστώ
  12. dimdalax

    [Ψηφοφορία] Μισάνθρωπος.

    Καλησπέρα. Θεωρώ ότι όλοι μας ήρθαμε για κάποιο σκοπό στην ζωή το οποίο είναι από πριν γραμμένο. Βέβαια υπάρχουν πάντα εξαιρέσεις παντού. Απλά πιστεύω ότι γεννιόμαστε και φαίνεται η προδιάθεση του καθένα μας στην πορεία της ζωής.
  13. dimdalax

    Kαλό μήνα

    Καλημέρα καλό μήνα και καλό καλοκαίρι :)
  14. dimdalax

    [Προωθημένη] AΓΟΡΑ ΣΤΡΑΤΟΥ

    Καλημέρα. Αυτό ήδη υπάρχει και το παίρνουμε δωρεάν από τα διάφορα ιβέντ που γίνονται, σαν στιγμιαίες στρατού.. Τώρα θα ήταν μια καλή ιδέα να μπορούμε να τα φτιάχνουμε στην ακαδημία μαγείας. Θα ήθελα πάνω σε αυτό να προσθέσω όπως υπάρχουν τα κτηριάκια για ενίσχυση των μάγων και των μονάδων...
  15. dimdalax

    [Διαγωνισμός] Διαγωνισμός Μαΐου 2022

    καλημέρα... δεν μου βγάζει τις εικόνες και η αρίθμηση στα οριζόντια και τα κάθετα είναι λανθασμένη? https://gr.forum.elvenar.com/index.php?attachments/keno-png.1952
Κορυφή