• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Bolt

  1. Bolt

    [Feedback] Συζήτηση για την ενημέρωση 1.181

    Θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω μαζι σου. Οπως για παραδειγμα τα τζινι εχουν 8 κατασκευες και καθε μια απο αυτες εχουν καποιες συγκεκριμενες πιθανοτητες για να μας εμφανιστουν (π.χ. τα 200 διαμαντια 1% πιθανοτητα), ετσι με τον ιδιο τροπο δουλευει και η Ακαδημια Μαγειας. Εξαλλου και παλιοτερα σε...
  2. Bolt

    [Feedback] Συζήτηση για την ενημέρωση 1.181

    Καλησπερα σας. Σιγουρα τις αλλαγες αυτες μπορω να τις χαρακτηρισω ενδιαφερον, θα ελεγα μαλιστα πως ηταν προς οφελος μας, αν οχι ολες... σιγουρα καποιες απο αυτες σιγουρα! Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω, ειναι αν τωρα πλεον με την προσθηκη των νεων κτηριων ενδυναμωσεις του στρατου, εχουν μειωθει οι...
  3. Bolt

    Ήρθε η ώρα

    Nομιζω πως ο knightmaregr εχει απολυτο δικιο, με τετοια ατομα δεν πρεπει να ασχολεισαι καν. Οπως ειχε πει πριν δυο αιωνες και ενας Αμερικανος συγγραφεας... "Μην τα βαζετε ποτέ με εναν ηλιθιο. Θα σας παρασυρει στο επιπεδο του και μετα θα σας νικησει λογο της εμπειριας του."
  4. Bolt

    Ήρθε η ώρα

    Λαθος απαντηση του εδωσες, επρεπει να του πεις οτι μεχρι στιγμης εχεις δωσει 10.000 ευρω... Μετα ασ΄ τον να αναρωτιεται ποσα εχεις σκοπο να δωσεις ακομα αλλά το πιο σημαντικο ειναι ποσα εχεις στους τραπεζικους λογαριασμους... Λυπαμαι που το λεω... αλλά καποιοι εχουν ξεχασει οτι το elvenar ειναι...
  5. Bolt

    [Διορθωμένο] Αγορά

    Καλημερα. Οντως συμβαινει αυτο που περιγραφεις, το εχω προσεξει κι εγω αλλά δεν εχω δωσει σημασια και δεν εχω δει και το χρονικο διαστημα, ομως υπολογιζω στο περιπου μετα απο 5-7 ημερες. Χωρις να βαζω και το χερι μου στη φωτια, λογικα τα υλικα σου επιστρεφονται πισω, διαφορετικα αν τις...
  6. Bolt

    AMBER ALERT

    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Χωρια την πλακα... ευχομαι να ειναι καλα και απλα να ασχολειται με διαφορα θεματα εκτος παιχνιδιου...
  7. Bolt

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή της Χαράς

    Δεν ειπα οτι μια μονοτονια και χωρς την υπαρξη ιβεντ θα ηταν ωραια, μα και τωρα αυτο δεν ισχυει ομως...; Εχουμε μια μονοτονια με το να ασχολουμαστε και να παιζουμε με κατι (Ιβεντ, περιπετειες, καζανια, εποχες και με τοσα ακομα...). Κουραζομαστε και το παιχνιδι μας τρωει πολυ χρονο απο την...
  8. Bolt

    [Feedback] Συζήτηση για την Εποχή της Χαράς

    Καλησπερα σας! Βασικα η "Εποχη της Χαρας" ειναι η συνεχεια της "Εποχης των Ονειρων" και θα ακολουθησουν κι αλλες... οποτε τα σχολια μου θα αφορουν ολες τις "Εποχες ...". Σιγουρα ειναι μια θετικα εξελιξη για το παιχνιδι σε σχεση με τις προηγουμενες κυκλικες αποστολες οι οποιες ουσιαστικα στους...
  9. Bolt

    Χαρούμενες Πασχαλινές Ευχές!

    Χρονια Πολλα και Καλη Ανασταση σε ολους του κατοικους και μη του elvenar κι απο εμενα... Υγεια, τυχη και να περνατε ομορφα!
  10. Bolt

    [Διορθωμένο] Αποκλειστικές προσφορές

    Σε ΄μενα το προβλημα διορθηθηκε, λογικα κατι αναλογο πρεπει να εχει γινει και σε ΄σενα, οπως φανταζομαι και σε ολους τους παιχτες του elvenar.
  11. Bolt

    [Διορθωμένο] Αποκλειστικές προσφορές

    Καλησπερα κι απο εμενα. Το ιδιο προβλημα εχω κι εγω. Ευχομαι το προβλημα να ειναι γενικο και να μην ειμαστε μονο εμεις οι δυο οι γκαντεμηδες του παιχνιδιου. :) Αν και σε ΄μενα συμβαινει και με τις 6 προσφορες αυτο.
  12. Bolt

    [Feedback] Καζάνι - Συζήτηση για το νέο χαρακτηριστικό

    Θεωρω πας αν διαβασετε το τι λεει η wiki, θα σας καλυψει σε εναν πολυ μαγλο βαθμο. Απο ΄κει και περα με βαση τα "θελω" σας και τον τροπο του παιχνιδιου σας θα οργανωσετε τη στρατηγικη σας. Και πιστευω πως οσο θα περναει ο χρονος, τοσο θα εξοικειωνομαστε και θα μαθαινουμε σε απολυτο βαθμο το πως...
  13. Bolt

    βασιλικη αποκατασταση

    Σωκρατη εσενα σ΄ ευχαριστει πιο πολυ, σου εχει βαλει περισσοτερα θαυμαστικα (!), μαλλον τα γραφεις καλυτερα απο ΄μενα... ;)
  14. Bolt

    βασιλικη αποκατασταση

    Καλημερα σου! Οι "βασιλικες αποκαταστασεις" ειναι ποροι κατασκευης με τις οποιες μπορεις να αναβαθμισεις καποια κτηρια καθε φορα που μπαινεις σε νεα κεφαλαιο, δηλαδη... τα εξελισσομενα, τα κτηρια των σετ και τα διαφορα κτηρια που μπορει να εχεις παρει απο διαφορα ιβεντ ή ανοιγοντας το...
  15. Bolt

    [Feedback] Συζήτηση για την εκδήλωση της Χειμερινής Μαγείας 2022

    Ο χαρακτηρισμος "ανωφελο" ειναι πολυ ευγενικος για ενα τετοιο κτηριο. Η αποψη μου ειναι οτι το κτηριο αυτο ειναι παντελως αχρηστο, τουλαχιστον για παιχτες προχωρημενων κεφαλαιων, απλα κραταω μια επιφυλαξη για το οτι μπορει να ειναι χρησιμες οι ποσοτητες για πιο νεους παιχτες. Αν θελει καποιος...
Κορυφή