• Καλωσήρθες στα μέρη μας ταξιδιώτη — Επισκέπτεσαι για πρώτη φορά το forum μας;

    Σε έχω ξαναδεί να τριγυρνάς εδώ γύρω; Για να συμμετάσχεις σε συζητήσεις ή να θέσεις σε όλους το ζήτημα που σε απασχολεί, θα χρειαστεί να αποκτήσεις ένα λογαριασμό στο forum. Απόκτησε το λογαριασμό σου πατώντας εδώ!

Πρόσφατο περιεχόμενο από Asterismos

  1. Asterismos

    ΞΟΡΚΙ ΤΗΛΕΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

    Αν μεταφέρω ένα κτίριο επίπεδο πχ 24 στο απόθεμά μου! Εαν το επιστρέψω στην πόλη μου, πάλι ίδιο επίπεδό 24 θα είναι?
  2. Asterismos

    Μικρουλιδες

    γεια σας εχω ξεκλειδωσει την ερευνα αλλα δεν μπορω μα τοποθετησω το χωραφι απο σιταρι Μου ζηταει καποιο αγαθο το οποιο δεν ξερω που να το βρω. Μπορειτε να με βοηθησετε?
  3. Asterismos

    [Feedback] Ημέρες Μουσικής

    Οι παρακάτω αποστολές είναι απο site της beta εκδοσης .Λογικό ειναι κάποιες αποστολές να είναι ανακριβείς . Συγγεκριμένα η 23 γράφει: 23 Invest 20 Knowledge Points in an Ancient Wonder of another player Η 37 το ίδιο 37 Invest 30 Knowledge Points in an Ancient Wonder of another player Τελικά...
  4. Asterismos

    [Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

    Όταν τελιώσει!
  5. Asterismos

    [Feedback] O Crash και οι Απέθαντοι (μόνο για Mobile)

    Ετοιμη και η λίστα μεταφρασμένη 1 - Ξόδεψε 2 πόντους γνώσης 2 - Κερδίστε μια αξιοπρεπή ποσότητα Νομισμάτων 3 - Φτιάξτε απλά εργαλεία 7 φορές 4 - Μετακίνησε ένα κτήριο 5 - Kερδίστε μια ποσότητα Μαρμάρου 6 - Kερδίστε μια ποσότητα Ατσάλι 7 - Kερδίστε μια ποσότητα Ξυλίας 8 - Φτιάξτε Ψωμί 3 φορές 9...
  6. Asterismos

    Μάχες

    ΚΑλημέρα σας ΝΑ σας ρωτήσω! Σε κάποια μάχη επαρχίας, πότε επιλέγει το παιχνίδι να ξεκινάω πρώτη τη μάχη και πότε ο αντίπαλος?
  7. Asterismos

    Ενίσχυση Παραγωγής

    Γεια σας Ξέρει κάποιος τι σημαίνει αυτό? Δηλαδή απο 243 Τί πάει 266?
  8. Asterismos

    Ορυχείο Γρανίτη και Χαλκού

    Σας ευχαριστώ για το χρονο σας!!!
  9. Asterismos

    Ορυχείο Γρανίτη και Χαλκού

    Γεια σας Απ΄οτι είδα μετά το τέλος του κεφαλαιόυ των Νάνων το Ορυχείο Γρανίτη Η Πύλη των Νανων και το Χυτήριο Χαλκού δεν χρειάζονται πλεον! Οι παλαιότεροι τα έχετε γκρεμίσει απ τις πόλεις σας, ή τα κρατάμε για πιθανόν event κλπ. Χρειάζονται κάπου μετα και το ξεκλείδωμα των Νεραϊδών?
  10. Asterismos

    Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια

    ΩΩΩΩΩ.... κατάλαβα! Τότε μάλον ή αλλα΄ζω συμμαχία, ή τα γκρεμίζω~ Ευχαριστώ πολύ!!
  11. Asterismos

    Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια

    Σε Ποιο Κεφάλαιο της Έρευνας δίνονται τα σχέδια μένο τουρνουά? Γιατί κοντβω να τελειώσω τους νάνους και δεν έχω δει ακόμα τίποτα! Απλά ρωτώ τους παλαιότερους εάν αξίζει να τα έχω !
  12. Asterismos

    Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια

    Καλημέρα σας Απ την αρχή του παιχνιδιού μου έχω στην κατοχή μου Μαγικές κατοικίες και εργαστήρια τα οπόια ΔΕΝ ξέρω πλέον τι να τα κάνω! Έχουν μεινει στάσιμα και δεν υπάρχει εδω και 1 χρόνο καμία προοπτηκή για αναβάθμιση! Όλα τα υπόλοιπα κτήρια τα έχω προχωρίσει εκτός τα μαγικά! Ρωτώ λοιπόν...
  13. Asterismos

    [Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

    Κοινός ΔΕΝ θα μου δώσει όλα τα φτερα για να ανοιξω και τα 3 σεντουκια! Άρα παίζουμε ζάρια εδω ή ρουλέτα! μαλιστα! Ευχαριστω!
  14. Asterismos

    [Feedback] Η Λατρεία του Φοίνικα

    Καλημερα! ΝΑ ρωτησω κάτι τους παλαιότερους! Το πρωτο κτιριο απ τα σετ θέλει 250 (τι ειναι αυτα δε ξερω) ποντους .Το δευτερο δε ξερω το τριτο δε ξερω! Εαν βγάλω όλες τις αποστολες, θα μου δώσει ¨ΟΛΟΥΣ τους πόντους που χρειάζομαι για να ξεκλειδώσω και τα 3 μεγάλα βραβεία? Γιατί δε βλέπω να...
Κορυφή